• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2264
  • Dodano: 2020-11-30 / 08:50
  • Komentarzy: 0

  Czołowe zderzenie pojazdów w Ciężkowicach

  Czołowe zderzenie pojazdów w Ciężkowicach
   <i>(Fot. OSP Polska Cerekiew)</i>

  (Fot. OSP Polska Cerekiew)

  Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku w nocy z niedzieli na poniedziałek w którym uczestniczyło 6 osób. Do czołowego zderzenia pojazdów doszło na drodze krajowej nr 45 w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim.

  Informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Ciężkowice w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim wpłynęła do służb ratunkowych w poniedziałek 30 listopada o godzinie 1.05.

  Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol policji. Według wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb ratunkowych wynika, że na DK 45 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych - fiata z dostawczym volkswagenem.

  Do wypadku doprowadził kierujący osobowym fiatem, który jechał w kierunku Raciborza. Prowadzący z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas jezdni po czym zderzył się czołowo z prawidłowo poruszającym się volkswagenem.

  Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego by uwolnić zakleszczonego w osobówce kierowcę. Zarówno ciężko ranny kierowca jak i towarzysząca mu osoba zostali przewiezieni przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala. Dostawczym volkswagenem podróżowały 4 osoby - na szczęście żadna z nich nie odniosła poważnych obrażeń.

  Na czas prowadzenia działań droga była całkowicie zablokowana. Policja pracuje nad ustaleniem dokładnych przyczyn tego zdarzenia. Nie wyklucza się, że kierowca fiata mógł zasnąć podczas jazdy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".