• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2093
  • Dodano: 2020-11-27 / 12:11
  • Komentarzy: 1

  Bez uprawnień, badań technicznych, przekroczył prędkość o ponad 70 km/h

  Bez uprawnień, badań technicznych, przekroczył prędkość o ponad 70 km/h

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Policjanci ze strzeleckiej grupy "Speed" zatrzymali do kontroli volkswagena, którego kierujący jechał w obszarze zabudowanym z prędkością 121 km/h. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Jego samochód nie miał także ważnego przeglądu.

  26 listopada policjanci ruchu drogowego strzeleckiej komendy wchodzący w skład grupy "Speed" patrolowali nieoznakowanym radiowozem z wideorejestratorem drogę krajową 94. Ich uwagę zwrócił jadący szybko volkswagen. Kierowca w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązywała "pięćdziesiątka", jechał z prędkością 121 km/h. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód, którym się poruszał, nie miał także aktualnych badań technicznych.

  30-letni mieszkaniec Śląska za popełnione wykroczenia został ukarany wysokimi mandatami karnymi. Mundurowi odholowali także jego pojazd na policyjny parking.

  Przypominamy, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, jest nadmierna i niedostosowana do warunków drogowych prędkość. Pamiętajmy, że kierowca przekraczający dozwoloną prędkość stwarza zagrożenie dla życia i zdrowia zarówno swojego, jak i innych uczestników ruchu!
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-28 09:06:50 [31.60.54.*] id:1605264  
  Ravcio: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
  Ręce opadają

  Nick:
  Treść: