• Autor: Judyta
  • Wyświetleń: 3207
  • Dodano: 2020-11-26 / 13:15
  • Komentarzy: 0

  Opole na weekend

  Opole na weekend

  (Fot. Archiwum)

  Wielu z nas bardzo cieszy fakt, że zbliża się weekend. W obecnej sytuacji musimy niestety zrezygnować z niektórych naszych aktywności i rozrywek. Mimo to nasze miasto nie zawodzi i zapewnia kilka ciekawych zajęć na nadchodzące wolne dni.

  Nasze opolskie Kino Meduza przez cały weekend zapewnia nam rozrywkę i umożliwia seanse we własnym fotelu. W ramach pokazów online możemy zobaczyć takie tytuły jak: "Kapitan", "Błąd systemu", "Milcząca rewolucja", "24 tygodnie", "Przygoda Nelly" czy też animacja dla dzieci powyżej 4 roku życia pod tytułem: "Wielka wyprawa Molly". Wszystkie seanse można odbyć za pośrednictwem platformy mojeekino.

  Na piątek 27 listopada zaplanowano kilka ciekawych wydarzeń

  Na godzinę 11.00 Opolski Teatr Lalki i Aktora zaplanował spotkanie online o nazwie POCZYTALNIA. W trakcie trwania warsztatów aktorki teatru przybliżą twórczość Aleksandra Fredry. Linku do wydarzenia szukajcie na facebookowym profilu teatru.

  O godzinie 12.00 Muzeum Polskiej Piosenki zaprasza na cykl wspomnień pod tytułem "Wielcy nieobecni". Zostaną nam przedstawione sylwetki dawnych artystów, a także innych osób związanych ze światem piosenki. Więcej informacji na: www.facebook.com/muzeumpolskiejpiosenki.

  Na godzinę 17.40 jest zaplanowane spotkanie piłkarzy Odry Opole z drużyną Miedź Legnica. Spotkanie do zobaczenia w serwisie ipla.tv.

  Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicy Ksiąząt Opolskich na godzinę 18.00 zaprasza nas na spotkanie online z autorami bloga ORHITHOHOLICS pod tytułem: "Spitsbergen - arktyczna korona Norwegii". Wydarzenie można znaleźć na Facebooku filii nr 4 MBP w Opolu.

  O godzinie 19.00 odbędzie się V Gala Sztuk Walki OPOLSCY WOJOWNICY. Gala odbędzie się w największej hali widowiskowo - sportowej w regionie - STEGU ARENA OPOLE. Widowisko będzie można zobaczyć na: live.galasztukwalki.pl.

  Na sobotę 28 listopada na godzinę 9.00 Galeria Sztuki Współczesnej w Opolu zaplanowała zajęcia online pod tytułem: "Krecha. Rysunkowa gimnastyka". Więcej informacji na: galeriaopole.pl/krecha--rysunkowa-gimnastyka.

  O godzinie 12.00 odbędą się cotygodniowe warsztaty literacko-plastycznymi w Miejskiej Bibliotece Publicznej Sobota z mamą i tatą. Szczegóły znajdziecie na: www.facebook.com/pokojbajek.

  W godzinach od 10.00 do 16.00 zaplanowano wspólne sprzątanie kamionki Wróblin. Organizatorzy apelują o przybycie w dowolnych godzinach i pomoc w oczyszczaniu kamionki. Pamiętajmy, że w związku z sytuacją epidemiologiczną musimy zachować wszystkie środki ostrożności.

  W tych samych godzinach odbędzie się Dzień Otwarty Notariatu. Notariusze będą udzielać bezpłatnych informacji prawnych pozwalających lepiej chronić majątek - zarówno telefonicznie, mailowo, jak i za pośrednictwem mediów społecznościowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.seniorwopolu.

  O 17.30 na hali sportowej PO na ulicy Pruszkowskiej odbędzie się spotkania Weegree AZS Politechniki Opolskiej z KS Księżak Łowicz. Spotkanie do zobaczenia w TV.COM.

  O 19.15 Odbędą się DERBY OPOLSZCZYZNY. Dreman Futsal Opole/Komprachcice zmierzy się z Fit-Morning Gredar Team Brzeg. Relacja w TV.COM.

  W niedzielę 29 listopada o godzinie 11.00 Morsy Opole zapraszają na cotygodniowe morsowanie na Kamionkę Bolko.

  Jak widać, mimo panujących w całym kraju obostrzeń, W Opolu naprawdę jest co robić. Propozycji jest na tyle sporo, że każdy powinien znaleźć coś ciekawego i nie nudzić się w wolne dni.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".