• Wyświetleń: 6284
  • Dodano: 2020-11-20 / 13:00
  • Komentarzy: 1
  • Artykuł sponsorowany

  Jesienne promocje w biurach podróży - last minute, first minute, black friday

  Jesienne promocje w biurach podróży - last minute, first minute, black friday
  Mimo pandemii koronawirusa biura podróży nie zawiesiły działalności. Nadal można podróżować do wielu krajów, nie tylko tych położonych w Europie. A ceny? Zaskakują! I to na wiele sposobów.

  Last minute - gdzie i za ile można polecieć


  Oferta last minute skierowana jest do osób, które umieją trzymać nerwy na wodzy, nie przeszkadza im nagła zmiana planów, chętnie pakują walizki w ostatniej chwili i lubią polować na okazje cenowe. Bo tym w istocie rzeczy jest last minute. To pełnowartościowa wycieczka, zawierająca dokładnie to samo, co kupowana w regularnej cenie, tyle że sprzedawana krótko przed wylotem i w związku z tym jej cena jest dużo niższa.


  Jeśli sprawdzimy oferty last minute w ITACE, będziemy naprawdę przyjemnie zaskoczeni. Ceny spadają nawet o połowę. Najwięcej ofert wylotu jest do Egiptu, na Wyspy Kanaryjskie i na Maderę, czyli tam, gdzie jest blisko i ciepło. W Egipcie, w Morzu Czerwonym nawet w listopadzie można pływać, nurkować i cieszyć się wodą o średniej temperaturze 24°C.


  A na tych, którzy chcą polecieć na przysłowiowy koniec świata, czeka Zanzibar. To prawdziwie egzotyczna wyspa znana z plantacji przypraw i bardzo głębokich odpływów. Warto wziąć ze sobą tzw. "rafówki" czyli buty do chodzenia po dnie morza. W czasie odpływu można zobaczyć skarby oceanu i plantacje podwodne prowadzone przez miejscową ludność. Przy wylocie na Zanzibar nie są wymagane testy na koronawirusa.


  First minute - czyli, gdzie polecimy w przyszłym roku


  Co prawda trudno jednoznacznie powiedzieć, jak rozwinie się pandemia i jak w związku z tym będą wyglądały przyszłoroczne wakacje, ale troszkę optymizmu jesienią nie zaszkodzi.


  Zakładając, że lato 2021 nie zaskoczy nas zamkniętymi granicami, możemy już dziś zarezerwować wycieczkę w bardzo atrakcyjnej cenie. First minute to nie tylko niższa cena, ale też i gwarancja, że nic do tej ceny nie dopłacimy. Niezależnie od tego, ile dana wycieczka będzie kosztowała później i jak zmieni się sytuacja na rynku walutowym, kto kupi w ofercie first minute, ten może się czuć wygrany. Zgodnie z zasadą, iż kto pierwszy ten lepszy, to w ofercie first minute sprzedawane są najbardziej atrakcyjne apartamenty i pokoje hotelowe z widokiem ma morze lub góry (zależy, gdzie kto jedzie). Można zarezerwować wylot z tego lotniska, które mamy najbliżej i na to, które jest położone najbliżej hotelu. Dodatkowo klient może liczyć na zniżkę na wycieczkę fakultatywną, zniżkę dla dzieci itp. No i cena wycieczki będzie niezwykle atrakcyjna - nawet do 40% niższa od regularnej ceny. Biura podróży oferują również bezpłatnie elastyczną możliwość zmiany - terminu, kierunku, hotelu nawet do kilkunastu dni przed wylotem.


  Black Friday Weeks w ITACE


  O okazjach cenowych kryjących się pod hasłem Black Friday słyszał już chyba każdy. Ale nie każdy wie, że dotyczą one nie tylko towarów, ale też usług. Można to łatwo zauważyć, przeglądając promocje na black friday w ITACE. W każdy piątek pojawiają się nowe wycieczki w rekordowo niskich cenach. Można zaoszczędzić nawet 50% ceny regularnej i świetnie się przy tym bawić.


  Oferty obejmują najbardziej atrakcyjne dla Polaków kierunki turystyczne, między innymi: Włochy, Albanię, Bułgarię, Maderę, Egipt, Turcję, Wyspy Kanaryjskie.


  Gdzie najwygodniej kupić wycieczkę? Niestety biura turystyczne, które znajdują się w centrach handlowych, zostały zamknięte i trudno wyrokować, jak długo to potrwa. W tej chwili najwygodniej jest skorzystać z dobrodziejstwa internetu i zarezerwować wycieczkę online.


  Jest też dobra wiadomość dla miłośników białego szaleństwa. W ofercie ITAKI znajdują się także zimowe wyjazdy na narty, między innymi do Włoch i do Turcji.  Loga


  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-21 11:13:26 [5.173.145.*] id:1604917  
  Król Forum: Napisał postów [1315], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Polacy to na "Rodos" bo najtaniej.

  Nick:
  Treść: