- Autor: vote
- Wyświetleń: 9642
- Dodano: 2009-11-03 / 18:26
- Komentarzy: 43
Dwie 15-latki potrącone przez samochód
Do zdarzenia doszło dziś kilka minut przed 14:00 na skrzyżowaniu ul. Sienkiewicza i Kasztanowej w Grodkowie. Dwie 15-latki zostały potrącone przez busa na przejściu dla pieszych.
- 61-letni kierowca volkswagena transportera prawdopodobnie nie zauważył prawidłowo przechodzących przez jezdnię dwóch 15-letnich dziewczyn. Mężczyzna był trzeźwy - poinformował portal 24opole dyżurny komisariatu w Grodkowie.
Dziewczyny z ogólnymi obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala w Brzegu. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
TURBODYMOMAN: Napisał postów [66], status [rozkręcił się]
Dzieci o tej porze powinny siedzieć w szkołach to nie byłoby problemów a tak mamy: galerianki, urwane palce,przechlane i przećpane małolaty,pobite , skrojone zeszmacone młodociane społeczeństwo(dla jasności nie mam czterdziestu lat tylko 20)