• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 733
  • Dodano: 2020-11-18 / 12:12
  • Komentarzy: 0

  Porażka Gwardii w Mielcu

  Porażka Gwardii w Mielcu

  (Fot. Dżacheć)

  Miejscowa Stal zwyciężyła trzema bramkami

  Gwardia zatrzymana! Po dwóch fantastycznych spotkaniach, z Górnikiem Zabrze oraz Azotami Puławy, niestety trochę słabsze spotkanie Opolanie zagrali na wyjeździe ze Stalą Mielec.

  Faworytami oczywiste byli goście i na to wskazywało pierwsze piętnaście minut spotkania. Lecz niestety, po kwadransie przyszła mała zadyszka, co skrzętnie wykorzystali gospodarze, zdobywając kilka bramek z rzędu. Niemoc strzelecką dopiero przełamał Patryk Mauer, lecz to już było za późno w tej połowie na odrobienie strat i ta część gry zakończyła się wynikiem 16:14.

  Po zmianie stron Gwardia wyglądała bardzo źle. Zawodnicy Stali odskoczyli na 6 punktów, a trener Rafał Kuptel był zmuszony do wprowadzenia kilku roszad w ustawieniu. Mimo chwilowego "wiatru w żagle", ostatecznie zwycięstwem cieszyli się gospodarze, którzy wytrzymali dynamiczną końcówkę i ostatecznie wygrali to spotkanie 31:28.

  Opolanie obecnie zajmują drugą lokatę w tabeli, lecz mają trzy mecze więcej rozegrane od Wisły Płock. Następny mecz Gwardia zagra w Kwidzynie, z miejscowym MMTS-em
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".