• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1355
  • Dodano: 2020-11-15 / 10:01
  • Komentarzy: 0

  Gwardia znów zwycięska!

  Gwardia znów zwycięska!

  (Fot. Dżacheć)

  Kibice Opolanie przeżyli kolejny dreszczowiec

  Po emocjonującym meczu w Zabrzu, podopiecznych Rafała Kuptela czekało kolejne trudne zadanie. Tym razem ich rywalem były Azoty Tarnów.

  Mecz dla gospodarzy w Stegu Arenie rozpoczął się źle. Szczególnie szwankowała gra obronna, a przed katastrofą często uchronił świetnie ostatnio dysponowany Adam Malcher. Niestety, sam bramkarza to za mało i do przerwy to Tarnowianie prowadzili 12-15.

  Znakomicie za to rozpoczęła się dla Gwardii druga połowa spotkania. Złapali szybki kontakt z przeciwnikami, rzucają trzy bardzo ważne bramki i wyrównując stan meczu. Niestety, szczęście nie trwało długo, gdyż Malcher musiał opuścić boisko z powodu urazu pleców i w jego miejsce wszedł młody Dawid Balcerek, który przyzwoicie bronił do końca meczu. Dosłownie 10 sekund przed końcem, Maciej Zarzycki odebrał piłkę w defensywie i poznał na bramkę rywali, gdzie został zatrzymany dopiero faulem, co poskutkowało przyznaniem rzutu karnego na wagę zwycięstwa. Do piłki podszedł Patryk Mauer, który pewnie dokonał egzekucji i to Opolanie zwyciężyli 31:30.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".