• Dodano: 2020-11-15 / 09:46
    • Komentarzy: 3

Druga z rzędu porażka Odry Opole

Tym razem lepsza okazała się Puszcza Niepołomice

Trzeci mecz bez wygranej podopiecznych Dietmara Brehmera. Opolanie po fantastycznym początku (nie licząc przegranej 0:4 z ŁKS-em Łódź) wyraźnie stracili tempo, co również mogła spowodować przerwa spowodowana kwarantanną zespołu.

Przełamanie miało nastąpić w Niepołomicy, gdzie faworytami meczu byli właśnie przyjezdni. Co więcej - obraz pierwszej części gry również poniekąd na to wskazywał. Nie licząc początkowych minut, ekipą lepszą byli zawodnicy Odry, tworząc sobie kilka bardzo groźnych sytuacji, jednocześnie będąc bardzo pewnym w defensywie. Niestety, nie przełożyło się to na bramki, przez co do szatni obie drużyny schodziły do przerwy przy bezbramkowymi remisie.

Druga połowa wyglądała podobnie - to goście byli dominującą stroną. Niestety, w stuprocentowej sytuacji nie trafił Sebastian Bonecki i w myśl powiedzenia "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić", bramkę na 1:0 zdobył Jakub Serafin. Mimo zwiększonego naporu Odry, to gospodarze zgarnęli trzy punkty.

Kolejny mecz Opolan będzie również wyjazdowy. Zagrają oni w Głogowie, z Chrobrym

2020-11-15 12:11:25 [188.146.130.*] id:1604599
    neon: Napisał postów [2687], status [Szycha] Reputacja
    Kiedyś kupowano i sprzedawano mecze.Hmm!?

2020-11-15 11:04:36 [5.172.237.*] id:1604590
    opolaninn: Napisał postów [2613], status [Szycha] Reputacja