• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4597
  • Dodano: 2020-11-14 / 10:29
  • Komentarzy: 1

  Opolanka Magdalena Krzemień wygrała program "The Four. Bitwa o sławę"

  Opolanka Magdalena Krzemień wygrała program "The Four. Bitwa o sławę"

  (Fot. Facebook/Magdalena Meg Krzemień)

  Opolanka Magdalena Krzemień zmiażdżyła konkurencję zwyciężając w piątek 13 listopada program "The Four. Bitwa o sławę".


  Trzy lata temu, Opolanka próbowała swoich muzycznych sił w programie "The Voice of Poland", gdzie po przesłuchaniach w ciemno dołączyła do drużyny Marysi Sadowskiej. Historia Magdaleny w tym programie sięgnęła aż półfinałów.

  Do pięcioodcinkowego programu telewizji Polsat "The Four. Bitwa o sławę" zapraszano wyłonionych z castingów utalentowanych wokalistów. Ich zadaniem było zaprezentować się z jak najlepszej strony i zająć miejsce konkurencji na czterech krzesłach "sławy". To właśnie ta czwórka walczyła w piątek 13 listopada o nagrodę główną 100 tysięcy złotych.

  W pierwszej rundzie uczestnicy prezentowali się przed jurorami i publicznością w studio, a ich występ oceniany był przez jurorów - Natalię Nykiel, Igora Herbuta i Kubę Badacha. Program poprowadziła Natalia Szroeder. Producenci byli zmuszeni przerwać wiosenną edycję programu "The Four" z powodu wybuchu pandemii, ostatecznie odcinki skrócono i dokończono nagrania jesienią.

  Odcinki eliminacyjne zostały nagrane już wcześniej, natomiast odcinek finałowy był emitowany na żywo w piątek wieczorem, bez udziału publiczności w studio. Po kilku "bitwach", to widzowie przed telewizorami za pomocą głosowania internetowego mogli wybrać zwycięzcę programu.

  W ostatniej bitwie niepokonana dotąd Karolina Leszko zaśpiewała "Love on the brain". Magdalena Krzemień zaprezentowała "Stop" - głosujący wybrali Opolankę zdecydowaną większością głosów.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-11-15 01:16:52 [5.173.60.*] id:1604577  
  Król Forum: Napisał postów [1322], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Zdrowa sztuka :)

  Nick:
  Treść: