• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1976
  • Dodano: 2020-11-09 / 16:23
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na skrzyżowaniu pod Namysłowem. 3 osoby ranne

  Wypadek na skrzyżowaniu pod Namysłowem. 3 osoby ranne

  (Fot. Policja Namysłów)

  Ponad godzinę trwały utrudnienia na drodze krajowej nr 39 w koło Namysłowa po wypadku, do jakiego doszło na jednym ze skrzyżowań.


  W poniedziałek 9 listopada chwilę przed godziną 12.00 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na jednym ze skrzyżowań.

  - Do wypadku drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Kopernika. (DK 39) Droga jest częściowo zablokowana, wprowadzono ruch wahadłowy. 3 poszkodowane osoby wymagały pomocy medycznej. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że kierowca audi zjechał na lewy pas, aby nie zderzyć się z poprzedzającym go pojazdem i doprowadził do zderzenia z samochodem jadącym z naprzeciwka. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą jeszcze szczegółowo wyjaśniane - poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Namysłowie.

  Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz pogotowie. Apelujemy o ostrożność i zdjęcie nogi z gazu!!! Przed 14.00 uprzątnięto miejsce zdarzenia i ruch odbywa się bez utrudnień.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".