• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2479
  • Dodano: 2020-11-03 / 18:00
  • Komentarzy: 0

  Nocna akcja straży w Zdzieszowicach. Płonął dom jednorodzinny

  Nocna akcja straży w Zdzieszowicach. Płonął dom jednorodzinny
   <i>(Fot. OSP Januszkowice )</i>

  (Fot. OSP Januszkowice )

  Działania gaśnicze były prowadzone przy użyciu aparatów powietrznych z uwagi na duże zadymienie wewnątrz budynku. Do pożaru doszło w nocy z poniedziałku na wtorek.


  Informacja o pojawieniu się ognia wpłynęła do służb ratunkowych we wtorek 3 listopada po godzinie 3.00. Straż pożarna została zadysponowana do pożaru budynku w Zdzieszowicach przy ulicy Karola Miarki.

  Pierwsze płomienie pojawiły się pod wiatą, gdzie zaparkowany był samochód osobowy. Ze względu na nocną porę i szybkie rozprzestrzenianie się ognia, pożar przeniósł się najpierw na dach, a potem zajął poddasze budynku.

  Na szczęście wszyscy domownicy bezpiecznie opuścili budynek jeszcze przed przybyciem na miejsce straży pożarnej. Działania gaśnicze były prowadzone przy użyciu aparatów powietrznych z uwagi na duże zadymienie wewnątrz budynku.

  Na szczęście w pożarze nikt nie został ranny. Trwa szacowanie strat - wiadomo, że całkowicie spłonął samochód, który zaparkowany był pod wiatą.

  Do pożaru zadysponowano JRG Krapkowice, OSP Żyrowa, OSP Rozwadza, OSP Januszkowice, OSP Krępna, OSP Obrowiec, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne, patrol policji. Dokładne przyczyny pojawienia się ognia ustalą policyjni biegli.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".