• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5355
  • Dodano: 2020-11-02 / 18:31
  • Komentarzy: 0

  Śmiertelny wypadek pod Kluczborkiem, zginął mężczyzna

  Śmiertelny wypadek pod Kluczborkiem, zginął mężczyzna

  (Fot. Ratownictwo Opole )

  Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze pomiędzy Kluczborkiem i Olesnem. Niestety nie udało się uratować jednego z kierujących.


  W poniedziałek 2 listopada o godzinie 16:25 do kluczborskich służb ratowniczych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Kluczborkiem i Olesnem.

  Ze zgłoszenia wynikało, że w pobliżu miejscowości Ciarka zderzyły się dwa pojazdy, a kierujący wymagają natychmiastowej pomocy medycznej. Według informacji przekazanych przez świadków zdarzenia - jadący od strony Kluczborka kierujący Oplem Calibra z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z drugim Oplem.

  W wyniku zdarzenia samochodów doszło do zatrzymania krążenia u jednej z osób poszkodowanych. Ratownicy długi czas reanimowali kierowcę, niestety - bezskutecznie. Dwie kolejne osoby uczestniczące w wypadku zostały przewiezione przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala.

  W miejscu zdarzenia droga jest nieprzejezdna, na miejscu trwają działania prokuratury i policji mające na celu ustalić dokładne okoliczności i przebieg tego tragicznego zdarzenia.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".