• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 8108
  • Dodano: 2020-10-29 / 16:29
  • Komentarzy: 1

Wykorzystywał do prostytucji 16 i 24 - latkę - został zatrzymany

 
 
Wykorzystywał do prostytucji 16 i 24 - latkę - został zatrzymany

(Fot. Archiwum)

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu zatrzymali 44-letniego obywatela Bułgarii. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna wykorzystywał 16 i 24-latkę. Kobiety były nakłaniane do prostytucji, a zatrzymany trudnił się stręczycielstwem oraz sutenerstwem. Obcokrajowiec działał w warunkach recydywy i grozi mu teraz nawet do 15 lat więzienia. Sprawa może mieć charakter rozwojowy - policjanci sprawdzają, czy zatrzymany nie wykorzystywał jeszcze innych kobiet.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Opolu od jakiegoś czasu poszukiwali zaginionej 16-latki. Z operacyjnych ustaleń policjantów wynikało, że obywatelka Bułgarii mogła przebywać w jednej z miejscowości pod Opolem. Ich typowania okazały się trafne.

Podczas pracy nad tymi poszukiwaniami policjanci wpadli na trop 44-letniego obywatela Bułgarii. Okazało się, że to właśnie on nakłaniał 16-latkę do prostytucji. Policjanci odnaleźli również drugą ofiarę tego samego sutenera. To 24-latka z innego województwa.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna wyznaczał godziny pracy i miejsca spotkań z potencjalnymi klientami. Większość pieniędzy zabierał dla siebie. Za te przestępstwa 44-latek został zatrzymany. Okazało się, że na swoim koncie ma już podobne przestępstwa i działał w warunkach recydywy.

Podejrzany usłyszał zarzuty nakłaniania do prostytucji i czerpania korzyści z nierządu obu kobiet. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Kryminalni w dalszym ciągu ustalają, czy nie ma on związku z innymi tego typu przestępstwami na terenie całego kraju. 44-latek działał w warunkach recydywy i grozi mu teraz nawet do 15 lat więzienia.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-10-29 19:48:40 [5.173.64.*] id:1603656  
Król Forum: Napisał postów [1064], status [stały bywalec] Reputacja
W więzieniu rolę się odwruca

Nick:
Treść: