• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3945
  • Dodano: 2020-10-21 / 06:52
  • Komentarzy: 1

Ulica Oleska w Opolu: Duże drzewo runęło na ulicę

 
 
Ulica Oleska w Opolu: Duże drzewo runęło na ulicę
 <i>(Fot. Czytelniczka)</i>

(Fot. Czytelniczka)

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś wieczorem na ulicy Oleskiej w Opolu. Prawdopodobnie dzięki temu, że ulica jest od długiego czasu zamknięta, nie doszło do tragedii.


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek 20 października przed godziną 19.00 na ulicy Oleskiej w Opolu w pobliżu Uniwersytetu Opolskiego. Duże drzewo runęło na ulicę.

Fakt, że nie doszło do tragedii z pewnością można zawdzięczać budowie Centrum Przesiadkowego Opole Wschodnie. Od długiego czasu wylot z ulicy Oleskiej jest zamknięty, dlatego ruch w okolicy Uniwersytetu Opolskiego jest znikomy. - Stało się to tuż obok mojego domu. To całe szczęście, że nikt akurat nie przejeżdżał, ani nie przechodził ponieważ drzewo runęło i położyło się w poprzek ulicy. Lekko zniszczona została tylko latarnia - pisze czytelniczka.

Tym razem sytuacja zakończyła się szczęśliwie, a do interwencji zostały wezwane dwa zastępy straży pożarnej, które zajmą się uprzątnięciem drzewa.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu wydał ostrzeżenia meteorologiczne dla kilku powiatów naszego województwa. - Lokalnie, głównie na południu powiatu, przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach do 75 km/h z południa - czytamy w komunikacie. Te zjawiska będą towarzyszyć nam do środy rano.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-10-21 17:11:50 [178.252.17.*] id:1603074  
PauloOp23: Napisał postów [3483], status [VIP] Reputacja
I to jest właśnie ta piękna ekologia. Wycinać nie a badanie drzew tez nie. To drzewo ewidentnie nie jest dobrej kondycji. A takich jest wiele. Stoją i tylko czekają ,aż w końcu będzie tragedia.

Nick:
Treść: