• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1864
  • Dodano: 2020-10-18 / 15:58
  • Komentarzy: 1

Kierująca Oplem wjechała do rowu i uderzyła w przepust

 
 
Kierująca Oplem wjechała do rowu i uderzyła w przepust

(Fot. OSP Dobrodzień)

Kobieta, która uczestniczyła w zdarzeniu drogowym w powiecie oleskim została przewieziona do szpitala. Policjanci nieustannie apelują o rozwagę podczas jazdy.


Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę 17 października w nocy w Ligocie Dobrodzieńskiej. Przed godziną 3:00 dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Oleśnie zadysponował służby ratunkowe do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

Kierująca samochodem osobowym marki Opel z niewiadomych przyczyn, straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w betonowy przepust. Kobieta została ranna. Zespół Ratownictwa Medycznego przetransportował poszkodowaną do szpitala.

To nie jedyne niebezpieczne zdarzenie tego dnia. Niekorzystne warunki pogodowe były przyczyną wielu kolizji na drogach województwa opolskiego. Do niebezpiecznego zderzenia samochodów doszło w powiecie namysłowskim w Pielgrzymowicach. Po zderzeniu dwóch osobówek, jedna wpadła do rowu.

Podobnie skończyła się jazda kierującego osobówką, który poruszał się Drogą Krajowa nr 94 w pobliżu zjazdu na obwodnicę w Opolu. Mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Na szczęście nic poważnego się nie stało.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-10-19 17:02:27 [5.173.59.*] id:1602986  
Król Forum: Napisał postów [858], status [stały bywalec] Reputacja
Baby do garof a nie autem jeździć.

Nick:
Treść: