• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1120
  • Dodano: 2020-10-19 / 08:50
  • Komentarzy: 0

Osłabiona Gwardia przegrywa w Kielcach

 
 
Osłabiona Gwardia przegrywa w Kielcach

(Fot. Dżacheć)

Kwarantanna osłabiła opolski zespół

Mecze z potentatem klubowym szczypiorniaka w Polsce zawsze były elektryzujące. Mimo, że częściej to gospodarze wygrywali, to często Opolanie dostarczali emocje. Niestety, w tym spotkaniu brak Jana Klimkowa, Mateusza Morawskiego czy Wiktora Kawki.

Szanse dostali juniorzy, którzy w pierwszej odsłonie spotkania wyglądali całkiem nieźle. Przez większą część byli bardzo blisko Łomży Vive Kielce. Ci jednak z minuty na minutę zaczęli częściej pokonywać Adama Malchera, kończąc tę partię 18:12.

Niestety, w drugiej połowie wyraźnie Gwardziści opadli z sił. Przekładało się to również na większą ilość kar indywidualnych po stronie podopiecznych Rafała Kuptela. Gdy wynik był już przesądzony, swoje pierwsze minuty w barwach pierwszego zespołu Opolan dostali bramkarz - Mateusz Lellek oraz czy też Fabian Sosna, który co więcej, zaliczył dwa trafienia. Spotkanie zakończyło się piętnastoma bramkami różnicy (24:39).

Następne spotkanie Opolanie zagrają u siebie, z Pogonią Szczecin
reklama
.

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".