• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1157
  • Dodano: 2020-10-12 / 08:56
  • Komentarzy: 0

Zwycięski koniec sezonu Kolejarza

 
 
Zwycięski koniec sezonu Kolejarza

(Fot. Dżacheć)

W finałowej kolejce opolanie rozbili wysoko RzTŻ Rzeszów

Na torze przy Wschodniej do ostatnich chwil trwał niepokój dotyczący rozegrania spotkania, gdyż w sobotnie popołudnie przeszła prawdziwa ulewa. Na całe szczęście, zespół przygotowujący nawierzchnię spisał się znakomicie i kibice mogli cieszyć się wielkim zwycięstwem swoich ulubieńców.

Szczególnie efektownie wyglądał początek zawodów, gdzie to aż pięć razy z rzędu zwyciężali podwójnie, przez co na tym etapie wynik brzmiał aż 25:5. Jednakże, nie pozwolili oni Rzeszowianom wygrać ani jednego biegu (zawodnik gości wygrał tylko jeden wyścig, dopiero w 11 kolejce, a w całym meczu wygrywając aż 64:26.

Najlepiej punktującym zawodnikiem w drużynie gospodarzy był Rene Bach, który zdobył aż 15 oczek. Niestety, mimo tak efektownego zakończenia sezonu i rewanżu za porażkę w pierwszej kolejce 2 Ligi Żużlowej, Opolanom nie udało się awansować do wyższej ligi, gdyż to zapewnili sobie wcześniej żużlowcy Wilków Krosno
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".