• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5430
  • Dodano: 2020-10-07 / 17:15
  • Komentarzy: 0

  Już 25 października cztery reprezentantki Opolszczyzny powalczą o półfinał Miss Polski 2020!

  (Fot. www.missopolszczyzny.pl )

  To będzie zupełnie nowa odsłona castingu do konkursu Miss Polski 2020. Kandydatki będą prezentowały się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Mimo braku castingu w Opolu, zdecydowano się wystawić doświadczone kandydatki do walki o tytuł Miss.


  Dn. 25 października br. odbędzie się ogólnopolski casting do konkursu Miss Polski 2020. Pomimo, że konkurs wojewódzki Miss Opolszczyzny nie odbył się w tym roku m.in. z powodu pandemii COVID-19, nie oznacza to jednak że nie będziemy mieli reprezentantek Opolszczyzny. Kilka dni temu każdy z dyrektorów regionalnych, w których nie odbyła się gala otrzymał możliwość zgłoszenia maksymalnie 5 wytypowanych (w sposób obiektywny i korzystny dla konkursu) kandydatek.

  - Bardzo ucieszyła mnie ta wiadomość, bo jak wiemy konkurs Miss Opolszczyzny w tym roku się nie odbył. Skorzystałam z przywileju i wytypowałam 4 reprezentantki Opolszczyzny, które 25 października powalczą o wejście do półfinału Miss Polski 2020. Są nimi: Natalia Cieślak finalistka Miss Opolszczyzny 2019, Kamila Złośnik Miss Opola 2018, Aleksandra Zakowicz 2 Wicemiss Opolszczyzny 2018, Marta Lisowska 3 Wicemiss Polski Nastolatek 2016 - mówi Anna Pabiś, dyrektor konkursu Miss i Mister Opolszczyzny.

  - Nie bez przyczyny zdecydowałam się na dziewczyny, które są mi znane i z którymi już współpracowałam. Oprócz warunków wizualnych brałam też pod uwagę doświadczenie sceniczne. Nie mamy czasu na naukę chodzenia czy naukę dobrej prezentacji przed jury. Wierze, że nasza czwórka bez problemu przejdzie do kolejnego etapu konkursu. Trzymam bardzo mocno kciuki za nasze reprezentantki - mówi Anna Pabiś.

  CASTING odbędzie się 25 października w Hotelu Mistral (ul. Słoneczna 1, Marki, k. Warszawy). Kandydatki będą się prezentowały w dwóch odsłonach. W jeansach typu rurki oraz topie typu tank w kolorze czarnym oraz w stroju kąpielowym w kolorze czarnym. Każdą z kandydatek będzie obowiązywała przyłbica/maseczka. W castingu nie będą mogły uczestniczyć osoby towarzyszące, ze względów bezpieczeństwa.


  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".