• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 958
  • Dodano: 2020-10-06 / 04:06
  • Komentarzy: 0

Wilki pożarły Kolejarza

 
 
Wilki pożarły Kolejarza

(Fot. Dżacheć)

Opolanie stracili szanse na awans

Kolejarz marzenia na awans musi przełożyć na kolejny sezon. Już przed spotkaniem szanse były jedynie matematyczne - do szczęścia gospodarzom brakowało jedynie 40 punktów.

Tym bardziej było to prawdopodobne, iż Wilki nie przegrały żadnego ze swoich spotkań w tym sezonie i od początku rywalizacji nie zanosiło się, by ta świetna passa została przerwana. Już po trzech biegach widniał wynik 14:4 i nawet podwójne zwycięstwo w biegu czwartym duetu Oskar Polis - Damian Pawliczak nie zmieniło przebiegu spotkania, gdyż w całym spotkaniu Opolanie odnieśli jedynie dwa zwycięstwa - w siódmym przejeździe wygraną zaliczyła dwójka Sam Masters oraz Pawliczak.

Awans do wyższej ligi Krośnianie zapewnili sobie w dwunastym biegu, dzięki pokonaniu stosunkiem 4:2 Rene Bacha oraz Jakuba Osyczki przez Eduarda Krcmar oraz Patryka Wojdyło. Ostateczne rywalizacja zakończyła się wynikiem 57-33.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie Opolanie przejadą już w niedzielę, 11 października. Podopieczni trenera Mroza podejmą RzTŻ Rzeszów
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".