• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1841
  • Dodano: 2020-10-02 / 14:37
  • Komentarzy: 1

  Odpowie za kradzieże, włamania i posiadanie narkotyków

  (KPP Krapkowice)

  Kryminalni ze Zdzieszowic zatrzymali 21-latka podejrzewanego o kradzieże, włamania i posiadanie narkotyków. Do tych zdarzeń dochodziło w maju i lipcu br. Łupem mężczyzny padały elektronarzędzia, sprzęt sportowy, paliwo oraz konsole do gier. Pokrzywdzeni starty wycenili na blisko 2500 złotych. Dodatkowo podczas zatrzymania mężczyzny, policjanci w jego pojeździe znaleźli ponad 50 gramów marihuany. Mieszkaniec gminy Zdzieszowice usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

  Na początku września, kryminalni ze Zdzieszowic zatrzymali 21-letniego mężczyznę. Z ustaleń śledczych wynikało, że może on mieć związek z kradzieżami, do których dochodziło w maju br. Łupem sprawcy padały wówczas narzędzia, paliwo i konsola do gier. Dodatkowo policjanci podczas zatrzymania mężczyzny, w jego samochodzie znaleźli ponad 50 gramów suszu roślinnego. Badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana.

  Jak się okazało, to nie jedyne przewinienia zatrzymanego. Funkcjonariusze powiązali mężczyznę z włamaniami do pomieszczeń piwnicznych i usiłowaniem włamania do domu jednorodzinnego. Do tych zdarzeń dochodziło w lipcu 2020 r. Poszkodowani swoje straty wycenili na blisko 2500 złotych.

  Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów: kradzieży, kradzieży z włamaniem, usiłowania włamania i posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu teraz kara nawet do 10 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-10-02 21:49:31 [90.156.124.*] id:1602315  
  siostra_brygida: Napisała postów [47987], status [VIP] Reputacja
  Tylko kara chłosty może skutecznie resocjalizować tego gamonia. Powinien dostać sto batów, kara chłosty zlikwidowałaby kwestię przeludnionych więzień i rozwiązałaby wiele problemów z utrzymaniem ZK z budżetu państwa czyli z moich podatków, Twoich też...

  Nick:
  Treść: