• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1462
  • Dodano: 2020-10-02 / 12:12
  • Komentarzy: 0

  31-latek zatrzymany za szereg włamań w mieście

  31-latek zatrzymany za szereg włamań w mieście

  (KPP Brzeg)

  Już kilka godzin po włamaniu, śledczy z Brzegu zatrzymali podejrzewanego. Mężczyzna wpadł razem ze swoim łupem. Łącznie usłyszał 8 zarzutów, które przede wszystkim dotyczyły włamań. W jego zainteresowaniu były m.in. elektronarzędzia, wyroby tytoniowe i artykuły spożywcze.

  Policjanci z Brzegu zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o szereg włamań. 31-latek w ręce kryminalnych wpadł kilka dni temu. Wówczas do brzeskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do jednego ze sklepów spożywczych w mieście. Łupem złodzieja miały paść wyroby tytoniowe.

  Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, a szereg zgromadzonych przez nich dowodów pozwolił na wytypowanie podejrzewanego. Policjanci przypuszczali również, że ten sam mężczyzna może mieć związek z wcześniejszymi włamaniami w mieście. Na przełomie sierpnia i września poszkodowani zgłaszali włamania do sklepów i garaży. Wtedy ginęły elektronarzędzia, kosmetyki i artykuły spożywcze. Straty zostały oszacowane na 25 000 złotych. Podejrzewany wpadł już kilka godzin po włamaniu. Funkcjonariusze dotarli do jego dziupli. Tam też zabezpieczyli wyroby tytoniowe, które miał skraść ze sklepu.

  Mężczyzna łącznie usłyszał 8 zarzutów. Dotyczą one przede wszystkim włamań i kradzieży. Tym razem działał w warunkach recydywy i grozi mu kara do 15 lat więzienia.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".