• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1729
  • Dodano: 2020-09-26 / 11:48
  • Komentarzy: 0

Odra Opole z kolejnym zwycięstwem

 
 
Odra Opole z kolejnym zwycięstwem

(Fot. Dżacheć)

Tym razem kibiców uszczęśliwił Krzysztof Janus.

Bardzo dobre rozpoczęcie sezonu przez podopiecznych Dietmara Bremhera. Ich dotychczasowy bilans wynosił 3-0-1, co plasowało ich na dziewiątej pozycji w tabeli. Kibice zgromadzeni przy Oleskiej liczyli na kolejne pozytywne rozstrzygnięcie, tym razem z GKS-em Bełchatów.

Jednak łatwo nie było od początku. Goście od początku starali się bardzo wysoko przejąć piłkę, w związku z tym Opolanie upatrywali swoje szanse jedynie w kontrach. Jednakże nie było ich zbyt wiele, a sama gra toczyła się jedynie w środku pola, co przełożyło się na bezbramkowy remis do przerwy.

Na początku drugiej odsłony, świetną okazję miał Arkadiusz Piech, lecz sędzia boczny dopatrzył się spalonego. O wyniku spotkania przesądził rzut wolny wykonany przez Krzysztofa Janusa, który nie dał szans bramkarzowi rywali. Goście rzucili się do odrobienia strat, jednakże dobrze spisywał się w bramce Kacper Rosa i Odra dowiozła jednobramkowe zwycięstwo.

W kolejnym spotkaniu znów Odra zmierzy się na Oleskiej, tym razem w środę 30 września z Resovia Rzeszów
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".