• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1803
  • Dodano: 2020-09-25 / 16:24
  • Komentarzy: 1

Szczęśliwy finał poszukiwań 80 letniego wędkarza

 
 
Szczęśliwy finał poszukiwań 80 letniego wędkarza

(KPP Kędzierzyn Koźle)

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 80-latka, który wyszedł na ryby i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. W działania prowadzone całą noc zaangażowane były wszystkie patrole prewencji oraz służby kryminalnej kędzierzyńskiej komendy. Nad ranem policjanci zauważyli osłabionego i zdezorientowanego seniora na polanie nad rzeką. Odnaleziony mężczyzna cały i zdrowy wrócił do swojej rodziny.

W ubiegły wtorek, po godzinie 22:00 policjanci z Kędzierzyna-Koźla otrzymali informacje o zaginięciu 80-latka. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że mężczyzna rano wyjechał rowerem na ryby. Pomimo, że zapadł zmrok senior nie wrócił do miejsca zamieszkania, a jego telefon nie odpowiadał. Gdy poszukiwania prowadzone przez bliskich nie przyniosły rezultatu, zawiadomili o całej sprawie policjantów.

Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Działania, w które zostały zaangażowane wszystkie patrole z komendy i komisariatu, były prowadzone na terenie całego miasta. Sprawdzono placówki medyczne oraz miejsca, gdzie mógł udać się zaginiony. Kilkunastu funkcjonariuszy prewencji oraz służb kryminalnych całą noc przeszukiwało tereny przybrzeżne i leśne, główne drogi, boczne uliczki oraz rejony ogrodów działkowych.

Po kilkugodzinnych intensywnych poszukiwaniach policjanci odnaleźli zaginionego. Około godziny 10:00 kryminalni zauważyli wyczerpanego mężczyznę na znajdującej się nieopodal rzeki polanie. Odnaleziony 80-latek został przekazany pod opiekę bliskich.

Dzięki szybkiej reakcji i zaangażowaniu policjantów poszukiwania mężczyzny zakończyły się pomyślnie.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".