• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2980
  • Dodano: 2020-09-11 / 22:32
  • Komentarzy: 0

  Pierwsze zwycięstwo w Odry w tym sezonie!

  Pierwsze zwycięstwo w Odry w tym sezonie!

  (Fot. Dżacheć)

  Trzy punkty zapewnił Dawid Kort.

  Odra Opole w pierwszej kolejce Fortuny 1 Ligi przegrała wysoko z ŁKS-em Łódź, bo aż 0:4. Już dwa tygodnie później miała szanse na rehabilitację - na Oleską przyjeżdżała kolejna drużyna aspirująca do awansu - Zagłębie Sosnowiec.

  Pierwsza odsłona tego spotkania była kolokwialnie mówiąc - do zapomnienia. Walka w środku pola, bez żadnych klarownych sytuacji po obu stronach, co zdecydowanie przełożyło się na wynik - bezbramkowy remis do przerwy.

  Niestety, druga część gry wydawała się mieć podobny przebieg - lecz w 57 minucie Opolanie wreszcie przełamali obronę rywala, a dokładniej nowy nabytek - Dawid Kort. Dostał on podanie przed bramką, gdzie minął rywala i mocnym strzałem przy słupku pokonał Krystiana Stepniowskiego. Goście próbowali odpowiedzieć, jednakże bardzo dobrze reagował zastępujący kontuzjowanego Mateusza Kuchtę - Kacper Rosa. Odra dowiozła do końca jednobramkowe zwycięstwo i mogła się cieszyć pierwszymi punktami w tym sezonie.

  Podopiecznych Dietmara Brehmera czeka intensywny tydzień - w ciągu 7 dni rozegrają dwa spotkania wyjazdowe - ze Stomilem Olsztyn oraz Sandecją Nowy Sącz.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".