• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1472
  • Dodano: 2020-09-06 / 14:09
  • Komentarzy: 1

Zwycięstwo Gwardii na inaugurację

 
 
Zwycięstwo Gwardii na inaugurację

(Fot. Dżacheć)

Opolanie pokonali ekipę z Piotrkowa Trybunalskiego

Na tę chwilę fani szczypiorniaka czekali bardzo długo! Wróciła najlepsza liga w Polsce - PGNiG Superliga. W jednym z pierwszych spotkań, piąta drużyna zeszłorocznego sezonu - Gwardia Opole, mierzyła się we własnej hali z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski.

W Stegu Arenie padało początkowo dość sporo bramek. Obie drużyny miały problem w grze defensywnej, co zapewne nie cieszyło trenerów, lecz zadowalało zgromadzonych widzów. Po stronie gospodarzy brylował Szymon Działakiewicz, natomiast u gości - Kamil Mosiołek i to oni do przerwy mieli dwupunktową przewagę.

Druga część gry zaczęła się od podwojenia różnicy przez gości, lecz z czasem powoli do głosu dochodzili Opolanie. Poprawiła się gra z tyłu, a z przodu w tym fragmencie gry nie zawodził Maciej Zarzycki, który zakończył zmagania z dorobkiem 8 bramek i 10 asyst, natomiast sam przebieg wyniku się odwrócił na korzyść gospodarzy i syrena zawyła przy wyniku 33-29

W następnym spotkaniu podopieczni Rafała Kuptela zagrają z Chrobrym Głogów na wyjeździe, a do własnej hali powrócą w 3 kolejce, by zagrać z Azotami Puławy

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-09-07 14:58:01 [217.173.195.*] id:1601564  
wojtasoks: Napisał postów [4092], status [VIP] Reputacja
Byle sezon tym razem mógł się odbyć w całości. Może znowu podium?

Nick:
Treść: