• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2095
  • Dodano: 2020-09-06 / 11:08
  • Komentarzy: 1

  Nikoś znowu potrzebuje naszej pomocy!

  Nikoś znowu potrzebuje naszej pomocy!

  (KPP Namysłów)

  Nikodem jest siostrzeńcem dzielnicowego z Namysłowa. Urodził się ze złożoną wadą serca. Już raz pomagaliśmy jego rodzicom, ogłaszając zbiórkę nakrętek na leczenie małego chłopca. Niestety stan serduszka znowu się pogorszył i mały "wojownik" znów potrzebuje pomocy. Razem możemy więcej!

  Nikodem urodził się 19 stycznia 2018 roku. Na świat przyszedł ze złożoną wadą serca. W czwartej dobie życia przeszedł skomplikowaną operację na otwartym sercu.

  Dwa lata temu, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie, przeprowadzili zbiórkę "Zakrętki dla Nikosia", aby ratować jego chore serduszko. Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży nakrętek zasiliły konto rodziców chłopca.

  Dziś Nikodem ma 2,5 roku i ponownie potrzebuje pomocy. Stan jego serca pogorszył się i potrzebna jest kolejna operacja. W Polsce jest ona niemożliwa. Taki zabieg mogą przeprowadzić natomiast kardiochirurdzy z kliniki w Genewie. Operacja odbędzie się w połowie października, jeżeli uda się uzbierać wymaganą kwotę.

  Wszystkich, którzy mogą wesprzeć rodziców Nikosia w walce o zdrowie ich syna, zapraszamy do licytacji internetowej pod linkiem: https://www.facebook.com/groups/347493243088750, na której dostępne są również gadżety policyjne przekazane przez mundurowych z Namysłowa.

  Pieniądze można również bezpośrednio wpłacać na konto Nikodema: https://www.siepomaga.pl/nikodem-skawinski.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-09-05 15:16:36 [31.60.32.*] id:1601533  
  liberty: Napisał postów [2720], status [Szycha] Reputacja
  Lumpy z PIS daja sobie podwyżki za pasozytowanie na naszym narodzie a ludzie nie mogą liczyć na sfinansowanie z budżetu operacji małego dziecka...Co to za kraj ?!

  Nick:
  Treść: