• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2511
  • Dodano: 2020-08-18 / 17:46
  • Komentarzy: 1

  Bez uprawnień za to z promilami - rekordzistą mieszkaniec Opola

  Bez uprawnień za to z promilami - rekordzistą mieszkaniec Opola

  (KPP Krapkowice)

  Podczas minionego weekendu, krapkowiccy policjanci ujawnili 2 nietrzeźwych, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Pierwszy z nich został zatrzymany dzięki prawidłowej postawie mieszkańców Krapkowic. Mundurowi dziękują świadkom za zdecydowaną reakcję oraz ujęcie pijanego kierowcy i apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze.

  Podczas minionego weekendu na drogach powiatu krapkowickiego policjanci zatrzymali 2 kierowców, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu.

  Do pierwszego zdarzenia doszło w sobotę, tuż po godzinie 8.00. Funkcjonariusze ruchu drogowego zostali wezwani do Gogolina gdzie, dwóch świadków uniemożliwiło dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy osobowego opla. Po przybyciu na miejsce, podczas rozmowy z mężczyzną, policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że 50-latek ma blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mundurowi ustalili, że kierowca nie ma prawa jazdy.

  Niechlubnym rekordzistą okazał się 40-letni mieszkaniec Opola, którego jeszcze tego samego dnia, funkcjonariusze zatrzymali w Choruli. Wynik na urządzeniu wskazał blisko 2,5 promila. Ponadto podczas kontroli mundurowi ustalili, że ten mężczyzna również nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

  Obaj zatrzymani odpowiedzą teraz za popełnione przestępstwa i wykroczenia przed sądem.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-08-18 22:51:05 [5.173.43.*] id:1600978  
  tippmann: Napisał postów [6671], status [VIP] Reputacja
  polska to dziki kraj:)))

  Nick:
  Treść: