• Wyświetleń: 583
  • Dodano: 2020-08-18 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji

  Jak tworzyć produkty? Od pomysłu do aplikacji
  W ramach Campusu Innowacji PNT w Opolu zaprasza na bezpłatny MEETUP ONLINE. Tematem będzie mix metodologii LEAN: #LeanModelCanvas#ImpactMapping & #EventStorming oraz #EventModeling, które zostały opisane m.in w (https://www.thoughtworks.com/radar/techniques/event-storming, http://theleanstartup.com/principles)

  Zapisy: https://app.evenea.pl/event/jak-tworzyc-produkty/

  Cel Meetup'u
  Praktyczne spotkanie ze zwinną metodą projektowania i wytwarzania produktów cyfrowych zorientowanych na użytkowniku.

  Po co?
  Doświadczysz jak działa planowanie oraz realizacja połączone w jeden ciągły proces!! Doświadczysz jak opracowany zestaw metod i narzędzi silnie wspiera realizację inicjatyw, które z uwagi na swoją złożoność i dużą niepewność co do oczekiwanego rezultatu, są trudne w realizacji. Od pomysłu do produktu z wykorzystaniem metod i narzędzi inspirujących do poszukiwania i eksperymentowania.

  Korzyści
  1. Poznasz sposoby jak zacząć poszukiwania
  2. Poznasz sposoby stawiania hipotez w poszukiwaniu rozwiązywania poprzez perspektywę klienta
  3. Poznasz sposoby mierzenia, porównywania i minimalizowania ryzyk
  4. Poznasz sposoby sprawdzania hipotez5. Poznasz sposoby zbierania wymagań do modelowania systemów informacyjnych (aplikacji)

  Dla kogo?
  Meetup jest przeznaczony dla wszystkich osób, które uczestniczą w Startup'ach i w MŚP w projektowaniu nowych lub rozwijaniu istniejących produktów cyfrowych.

  Prowadzący - Rafał Maciąg
  Pomagam budować systemy informacyjne przy pomocy naturalnego dla człowieka wnioskowania opartego o pojęcie faktu, intencji i wniosku. Propaguje i wzbogacam metodologie takie jak EventStorming oraz EventModeling tak by były dla każdego łatwe w użyciu.
  Po uzyskaniu dyplomu inżyniera na Politechnice Warszawskiej wraz z kolegami zbudował pierwszy startup specjalizujący się w oprogramowaniu fitness PerfectGym. Firma szybko wkroczyła na rynek globalny, po 4 latach była obecna w ponad 20 krajach. Jest współzałożycielem i CEO startup'ów pxTechnologies oraz ModelingEvolution

  Blog: https://rafalmaciag.github.io/rafalmaciag/

  Szkolenie odbędzie się w formie webinara za pośrednictwem platformy Zoom. Link do szkolenia zostanie podany po rejestracji i pobraniu bezpłatnej wejściówki za pośrednictwem evenea.pl

  "Innowacyjne Opolskie - profesjonalizacja usług PNT w Opolu"nr decyzji: RPOP.02.03.00-16-0001/18-00 z dnia 03.01.2019 r.

  Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
  w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 Działanie 2.3 Wzmocnienie otoczenia biznesu


  Loga

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".