• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1217
  • Dodano: 2020-08-17 / 07:10
  • Komentarzy: 0

Przełamanie Kolejarza Opole!

 
 
Przełamanie Kolejarza Opole!

(Fot. Kolejarz Opole)

Pierwsze zwycięstwo stało się faktem w spotkaniu z PSŻ Poznań.

Przed spotkaniem w stolicy Wielkopolski, sytuacja Kolejarza była bardzo napięta. Dwie porażki w dwóch spotkaniach (odpowiednio z Rzeszowem 31:59 oraz z Krosnem 39:50) spowodowały, że opolska drużyna znajdowała się na dnie tabeli 2. Ligi Żużlowej.

Spotkanie od początku należało do wyrównanych, samo prowadzenie przechodziło z rąk do rąk : z 8:4 po dwóch biegach do 14:16 już w piątej kolejce. Wyścigi były na tyle wyrównane, że w 10 kolejce mieliśmy remis, po 30 punktów. Żadna z drużyn nie potrafiła odskoczyć przeciwnikowi na więcej niż dwa oczka. Kluczowe był przejazd numer 14, gdy Opolanie wygrali bieg 1:5 w postaci Madsa Hansena i Huberta Łęgownika, a zwycięstwo przypieczętowali Sam Masters oraz Rene Bach i finalnie wynik brzmiał 43:47.

Dzięki zwycięstwu nad Poznaniem, Kolejarz znajduje się na piątym miejscu w tabeli 2 Ligi Żużlowej. Teraz żużlowcy przygotowują się do następnej rywalizacji z zespołem z Rawicza, start 22 sierpnia o 11:45 w Opolu.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".