• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2242
  • Dodano: 2020-08-12 / 09:33
  • Komentarzy: 0

  Rusza sprzedaż biletów na 57 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki

  Rusza sprzedaż biletów na 57 Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki

  (Fot. Dżacheć)

  Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej Telewizji Polskiej przeznacza do sprzedaży limitowaną edycję ponad 700 biletów na każdy z 4 dni koncertowych.


  Od dziś od godziny 11:00 można nabyć bilet na 57. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu! Święto polskiej muzyki odbędzie się w dniach 4-7 września 2020 roku w opolskim Amfiteatrze. Wszelkie informacje na temat zakupu biletów dostępne są na stronie www.bilety.tvp.pl. Organizatorami 57. KFPP w Opolu są Telewizja Polska oraz Miasto Opole.

  W związku z ograniczeniami ustawowymi związanymi z pandemią koronawirusa Biuro Sprzedaży i Współpracy Międzynarodowej Telewizji Polskiej przeznacza do sprzedaży limitowaną edycję ponad 700 biletów na każdy z 4 dni koncertowych.

  Ceny biletów zostały utrzymane na zeszłorocznym poziomie. Bilet na jeden dzień koncertowy - od piątku do niedzieli - wynosi 80 zł, zaś na koncert specjalny w poniedziałek - 30 zł.

  Organizatorzy zadbali o zapewnienie bezpieczeństwa widzom, obecnym w Amfiteatrze podczas koncertów. Zasady bezpieczeństwa będą dotyczyć odległości pomiędzy uczestnikami imprezy, usytuowania publiczności w sektorach (według obowiązującego schematu szachownicy), a także odpowiednich zabezpieczeń medycznych.

  Posiadacze biletów na festiwalowe koncerty będą zobowiązani do wypełnienia oświadczenia na temat SARS-COV-2 oraz przekazania swoich danych kontaktowych organizatorom tuż przed wejściem na teren Amfiteatru.

  Oświadczenia są załącznikiem do ebiletu, który należy wydrukować, wypełnić i oddać organizatorom w momencie wejścia na teren obiektu. Dodatkowo wzory oświadczeń będą dostępne także przed samymi wejściami.
  Każdemu uczestnikowi koncertów zostanie przy wejściu zmierzona temperatura. Granica dopuszczalnej temperatury, która pozwoli posiadaczom biletów uczestniczyć w koncercie, wyniesie 37,4 stopnia Celsjusza.

  Osoby o wyższej temperaturze nie zostaną wpuszczone na teren koncertu.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".