• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 4908
  • Dodano: 2020-08-11 / 19:02
  • Komentarzy: 1

Zablokował drogę i zahaczył naczepą o słup, wydmuchał blisko 2,5 promila

 
 
Zablokował drogę i zahaczył naczepą o słup, wydmuchał blisko 2,5 promila

(Fot. Archiwum)

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się kierowca samochodu ciężarowego. Mężczyzna mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie zablokował pojazdem drogę oraz zahaczył naczepą o słup energetyczny, który wywrócił się na budynek. 61-latek trafił do policyjnego aresztu.

Do tego zdarzenia doszło wczoraj, około godziny 22:30. Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali poinformowani przez kierowców, że na drodze krajowej nr 38 w Ucieszkowie samochód ciężarowy, stanął w poprzek drogi i ją zablokował.

Funkcjonariusze którzy dotarli na miejsce potwierdzili te informacje. Okazało się, że kierowca tira był nietrzeźwy. Przeprowadzone badanie wykazało w jego organizmie blisko 2,5 promila alkoholu.

Dodatkowo funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w pobliskiej miejscowości zahaczył naczepą o słup energetyczny, który przewrócił się na niezamieszkały budynek i uszkodził jego ścianę oraz ogrodzenie posesji.

61-latek trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy, a pojazd odholowano na policyjny parking.

W tej sprawie jest prowadzone postępowanie. Jazda w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem. Za swój czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz sądowy zakaz kierowania pojazdami.


reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-08-12 11:03:12 [89.67.13.*] id:1600745  
DonPedro69: Napisał postów [5800], status [VIP] Reputacja
Teraz bieda zajrzy w oczy. Podsumował sobie CV na starość.

Nick:
Treść: