• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3882
  • Dodano: 2020-08-11 / 13:59
  • Komentarzy: 1

  Na A4 spłonął samochód ciężarowy. Dym widoczny z kilkudziesięciu kilometrów

  Na A4 spłonął samochód ciężarowy. Dym widoczny z kilkudziesięciu kilometrów

  (Fot. Łukasz W. )

   <i>(Fot. OSP Odrowąż)</i>

  (Fot. OSP Odrowąż)

  Strażacy interweniowali przed 13:00 we wtorek na krapkowickim odcinku autostrady A4, gdzie doszło do pożaru samochodu ciężarowego.


  Pożar, który rozwinął się w samochodzie ciężarowym znajdującym się na autostradzie A4 utrudnia płynny ruch na odcinku A4 na wysokości Zakrzowa. Na miejscu pracują 3 zastępy straży pożarnej.

  Do zdarzenia doszło we wtorek 11 sierpnia o godzinie 12:37 - to wtedy dyżurny Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Krapkowicach odebrał zgłoszenie o pożarze samochodu ciężarowego na autostradzie A4.

  Na 256 kilometr autostrady A4, na pas w kierunku Wrocławia zadysponowano zastępy straży pożarnej z OSP Odrowąż oraz dwa zastępy z JRG w Krapkowicach. Niestety, po dojeździe na miejsce pierwszych jednostek pożar ciężarówki rozwinięty był na tyle, że samochód spłonął doszczętnie.

  Na tę chwilę nie są znane przyczyny pojawienia się ognia w pojeździe - będą je ustalać policyjni biegli. Z informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu wynika, że kierowca zdążył opuścić pojazd i nikt nie odniósł obrażeń podczas zdarzenia.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-08-12 10:53:30 [89.67.13.*] id:1600742  
  DonPedro69: Napisał postów [6339], status [VIP] Reputacja
  Coś w tym tytule mi nie pasuje. Nie z kilkuset metrów? A może nawet więcej?

  Nick:
  Treść: