• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1952
  • Dodano: 2020-07-31 / 11:11
  • Komentarzy: 0

Kantorowice: Samochód osobowy uderzył w drzewo

 
 
Kantorowice: Samochód osobowy uderzył w drzewo
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego doszło w piątek rano w powiecie brzeskim. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.


W piątek 31 lipca chwilę po godzinie 6:00 do brzeskich służb ratunkowych wpłynęła informacja o wypadku na drodze wojewódzkiej 458 w Kantorowicach w powiecie brzeskim.

Według wstępnych informacji przekazanych przez służby pracujące na miejscu zdarzenia, kierujący samochodem osobowym marki Nissan z nieustalonych przyczyn na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na czas działań służb droga była zablokowana.

Kierujący osobówką trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają policyjni biegli.

Policja nieustannie apeluje o uważną jazdę. - Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania, rozwadze i ostrożności. Stosujmy się do ograniczeń prędkości i szanujmy prawo drogowe. Wówczas wakacje 2020 na drodze staną się bezpieczniejsze, a nasza mapa wypadków śmiertelnych nie będzie się tak szybko zapełniała - słyszymy.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".