• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1716
  • Dodano: 2020-07-30 / 22:48
  • Komentarzy: 1

Uzbierano pieniądze na operację Laury z Opola. Dziewczynka poleci do Bostonu

 
 
Uzbierano pieniądze na operację Laury z Opola. Dziewczynka poleci do Bostonu

(Fot. siepomaga.pl/laura-biel )

Zbiórkę dla małej Laury z Opola, zorganizowaną na portalu siepomaga.pl przez trzy miesiące wsparło ponad 31 880 osób. Dzięki mobilizacji zaangażowanych w zbiórkę osób, mała Laura będzie mogła przejść niezbędną operację serca.


Na koncie małej Laury z Opola znajduje się ponad 1 135 000 zł. To kwota, którą rodzice dziewczynki muszą zapłacić klinice w Bostonie za konieczną do dalszego życia operację serca. Na szczęście, kilka dni przed oficjalnym zakończeniem zbiórki udało się zobaczyć "zielony pasek" na portalu siepomaga.pl, co oznacza, że cel finansowy został osiągnięty.

- Nie ma słów, które by opisały naszą wdzięczność! Słowo "dziękuję" to zdecydowanie za mało! To były 3 bardzo trudne miesiące pełne stresu i strachu o to, czy zdążymy i uzbieramy wymagana kwotę. Wy pokazaliście, że nie ma rzeczy niemożliwych. W dobie koronawirusa, w dobie kryzysu otworzyliście swoje serca i portfele, aby wspólnie uratować serduszko Laury. Dziękujemy WSZYSTKIM bez wyjątku, za każdą złotówkę i udostępnienie! Bardzo prosimy teraz o trzymanie kciuków i modlitwę, aby operacja przebiegła zgodnie z planem - napisała na stronie zbiórki Emilia, mama Laury i zaznacza, że zbiórka pozostaje otwarta do poniedziałku, do czasu zakończenia wszystkich akcji towarzyszących.

27 sierpnia rodzice razem z Laurą wylecą do Bostonu. Laura 2 września ma pierwsze spotkanie organizacyjne i jeśli badania będą szły zgodnie z planem 8 września odbędzie się operacja. - Każda nadwyżka na zbiórce będzie dla nas dodatkowym wsparciem, ponieważ zbiórka dotyczyła tylko i wyłącznie operacji Laury i jej pobytu w szpitalu - mówią rodzice Laury i dodają, że za dodatkowe pieniądze będą mogli sfinansować swój pobyt obok córki w szpitalu w USA.

W imieniu redakcji 24opole.pl życzymy małej Laurce dużo zdrowia i wielu cudownych, wspólnych chwil całej rodzinie.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-07-31 10:11:04 [89.67.13.*] id:1600382  
zaodrze244: Napisał postów [359], status [starszy wyjadacz] Reputacja
fantastycznie, napiszcie czy się operacja udała i jak dalej ze zdrowiem dziewczynki.

Nick:
Treść: