• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 909
  • Dodano: 2020-07-27 / 16:15
  • Komentarzy: 0

  Nowy sprzęt komputerowy trafił do opolskich Domów Dziecka

  Nowy sprzęt komputerowy trafił do opolskich Domów Dziecka

  (Fot. UM Opole)

  W ramach programu wsparcia rodzin i pieczy zastępczej "Trudny start, lepsza przyszłość", do opolskich Domów Dziecka trafił sprzęt komputerowy.


  W minionym tygodniu Wydział Polityki Społecznej przekazał na ręce dyrektor Centrum Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Magdaleny Gil-Nowak sprzęt dla dzieci znajdujących się w opolskich domach dziecka.

  Do ośrodków trafiło 68 wysokiej klasy laptopów z dostępem do internetu mobilnego LTE 4G, myszki, słuchawki, 5 urządzeń wielofunkcyjnych o łącznej wartości 215 000 złotych. Zostały one zakupione w ramach projektu "Trudny start, lepsza przyszłość" program wsparcia rodzin i pieczy zastępczej w Opolu.

  Sprzęt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020.

  Warto dodać, że w Opolu są trzy domy dziecka oraz dwie placówki opiekuńczo-wychowawcze, które mają pod swoją opieką około 70 wychowanków.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".