• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3458
  • Dodano: 2020-07-19 / 17:12
  • Komentarzy: 0

  Wypadek w Lewinie Brzeskim. Są ranni

  Wypadek w Lewinie Brzeskim. Są ranni

  (Fot. Dżacheć)

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w niedzielę chwilę po południu na skrzyżowaniu ulic w miejscowości lewin Brzeski. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej.


  W niedzielę 19 lipca około 12:15 do brzeskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu pojazdów na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Mickiewicza w Lewinie Brzeskim. Na miejsce zdarzenia zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej w tym 2 zastępy z JRG Brzeg, 2 zastępy z OSP w Lewinie Brzeskim oraz OSP Skorogoszcz.

  Droga nr 458 między Lewinem Brzeskim a Czeską Wsią była zablokowana blisko godzinę. Do zderzenia busa z samochodem dostawczym doszło prawdopodobnie wskutek nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu.

  Według informacji, które przekazał dyżurny ze Stanowiska Kierowania opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP - Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby. Dwóm z nich strażacy przybyli na miejsce udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jedna z tych osób wymagała hospitalizacji i została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przewiózł tę osobę do szpitala - słyszymy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".