• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2364
  • Dodano: 2020-07-12 / 22:10
  • Komentarzy: 2

  Radość po pierwszych wynikach w sztabie Koalicji Obywatelskiej. "Jesteśmy nadal w grze"

  Radość po pierwszych wynikach w sztabie Koalicji Obywatelskiej. "Jesteśmy nadal w grze"

  (Fot. Dżacheć)

  Punktualnie o 21:00 zamknięto lokale wyborcze i oficjalnie zakończyła się cisza wyborcza. Chwilę później poznaliśmy wyniki exit poll, które klarują się na korzyść Andrzeja Dudy.

  Wieczór wyborczy Koalicji Obywatelskiej zorganizowano dziś w hotelu Festival, gdzie politycy i zaproszeni goście oczekiwali na sondażowy wynik wyborów z niecierpliwością. W opolskim sztabie KO była radość i nadzieja na przejęcie władzy.

  Mimo wyniku klarującego się na korzyść kandydata PiS, w sztabie Koalicji Obywatelskiej nie brakowało oklasków i radości. - Chciałbym wszystkim podziękować za pracę podczas kampanii wyborczej. Rafał Trzaskowski był odważny, szczery, a wszystko, co robił, to robi z ogromnym przekonaniem. Jesteśmy nadal w grze, trudno wskazać zwycięzcę. Biorąc pod uwagę ostatnie 5 lat polityki PiS, to uważam, że to porażka tego rządu. Rafał Trzaskowski osiągnął doskonały wynik - komentował Andrzej Buła i wskazywał, że głosowanie nadal trwa i wszystko się może wydarzyć.

  - Najbardziej smuci mnie to, w jaki sposób ten rząd nie potrafił zorganizować wyborów za granicą. Setki Polaków mówiły, że nie dostały kart do głosowania, nie pozwalano odbierać korespondencji. Bez względu na wynik tych wyborów to jest wielka porażka i wstyd dla państwa, porażka ministra Spraw Zagranicznych - komentował wynik Borys Budka.

  Warto podkreślić, że wyniki wyborów prezydenckich 2020 przedstawi dopiero Państwowa Komisja Wyborcza i to jej dane są ostateczne. W poniedziałek 13 lipca rano Państwowa Komisja Wyborcza poda wyniki z części komisji wyborczych.  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-07-13 09:45:26 [188.146.44.*] id:1599852  
  neon: Napisał postów [2204], status [Szycha] Reputacja
  Pechowa dzisiejsza data "13" to omen dla opozycji!

  Nick:
  Treść:
  2020-07-12 23:54:52 [188.123.205.*] id:1599837  
  ombre: Napisał postów [18065], status [VIP] Reputacja
  Tu nie ma się za bardzo z czego cieszyć.Ludzie nie głosowali za wami tylko przeciw Anżejowi.

  Nick:
  Treść: