• 0
0
 
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1196
  • Dodano: 2020-07-11 / 11:44
  • Komentarzy: 1

Co słychać u Gwardii Opole?

 
 
Co słychać u Gwardii Opole?
 <i></i>

 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Sprawdzamy przygotowanie kadrowe klubu do sezonu 2020/2021.

Po historycznym, gdyż po raz pierwszy Gwardia Opole zagrała w fazie grupowej europejskich pucharów, lecz przedwcześnie zakończonym sezonie, piąta drużyna PGNiG Superligi rozpoczęła przygotowania do powrotu na parkiety od zmian na najwyższych szczeblach w klubie - w maju nowym właścicielem klubu został Wojciech Radziewicz, który jednocześnie przejął obowiązki Prezesa Zarządu.

Jednakże to są jedyne jak dotąd ogłoszone zmiany w klubie. Na pewno nie będzie roszady w sztabie trenerskim, ponieważ przedłużone zostały o kolejne 3 lata kontrakty trenerów - zarówno jak i Rafała Kuptela, tak i jego asystenta, Adriana Fiodora.

- Mamy wizję budowania tej Drużyny i Klubu. Czuję, że nasza praca tutaj ma sens i to jest dla mnie najważniejsze. Ja staram się robić swoje i wykonywać powierzone mi zadania jak najlepiej potrafię, otaczając się przy tym dobrymi ludźmi, którzy mnie wspierają i podążają w tym samym kierunku. - mówi Kuptel w rozmowie ze stroną internetową klubu.

Opolanie ogłosili również, do tej pory pozostanie czterech zawodników. Obrotowy Jan Klimków rozpocznie swój już czwarty sezon, Wiktor Kawka przedłużył kontrakt na kolejne dwa lata, a jedni z najbardziej doświadczonych zawodników w klubie - Mateusz Jankowski oraz Wiktor Kawka przedłużyli swój pobyt w klubie co najmniej aż do 2023 roku.

Kibice zapewne nie mogą się doczekać kolejnych nazwisk, które będą godnie reprezentować jedną z najlepszych sportowych wizytówek Opola, lecz czy oni pozwolą powrócić Gwardzistom na podium rozgrywek? O tym, już niebawem.
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-07-13 13:09:32 [217.173.195.*] id:1599863  
wojtasoks: Napisał postów [3594], status [VIP] Reputacja
Czy tym drugim doświadczonym jest Zadura? Bo chyba nie Kawka.... Poza tym trzymam kciuki:)

Nick:
Treść: