• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5931
  • Dodano: 2020-07-02 / 11:11
  • Komentarzy: 0

Tragedia w Namysłowie. Rowerzystka wjechała wprost pod koła samochodu. Zginęła na miejscu

 
 
Tragedia w Namysłowie. Rowerzystka wjechała wprost pod koła samochodu. Zginęła na miejscu

(Fot. KPP Namysłów)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano w Namysłowie. Policja pod nadzorem prokuratury ustala przyczyny i okoliczności śmierci 38-letniej kobiety.


Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności śmiertelnego wypadku na ulicach Namysłowa. Do zdarzenia doszło z samego rana w czwartek 2 lipca w ciągu drogi wojewódzkiej 451.

- Około godziny 6 rano na ulicy Sikorskiego kierująca rowerem 38-latka zjechała z chodnika wprost pod audi, którym kierował 68-letni mężczyzna. W wyniku poniesionych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca Audi został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy - informuje Katarzyna Ulbrych z Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

To kolejny już wypadek ze skutkiem śmiertelnym w naszym województwie. Od początku wakacji interaktywna mapa policji pokazuje już 4 wypadki śmiertelne w naszym województwie. W całym kraju odnotowano już 36 wypadków ze skutkiem śmiertelnym.

Policja apeluje o uważną jazdę. Warto przed wyjazdem sprawdzić stan techniczny pojazdu, w tym zwłaszcza ogumienie, oświetlenie, poziom płynów eksploatacyjnych. Należy respektować przepisy ruchu drogowego, w szczególności w zakresie przestrzegania dozwolonych limitów prędkości, stanu trzeźwości, korzystania z pasów bezpieczeństwa i właściwego przewożenia dzieci w pojazdach.

Trzeba pamiętać o dostosowaniu prędkości do warunków atmosferycznych, drogowych, swoich umiejętności.


reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".