• 0
0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5693
  • Dodano: 2020-06-29 / 18:31
  • Komentarzy: 2

Nagrano wandala w Głogówku. Burmistrz wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy zniszczeń

 
 
Nagrano wandala w Głogówku. Burmistrz wyznaczył nagrodę za wskazanie sprawcy zniszczeń
Na Facebooku burmistrza Głogówka pojawił się film prezentujący akt wandalizmu w centrum miasta. Za wskazanie sprawcy nagroda sięga już 2 tysiące złotych.


Film, który został zamieszczony przez burmistrza Głogówka pokazuje, jak mężczyzna w średnim wieku niszczy elewację budynku pisząc wulgarne hasła. Być może jest to sprawca ostatnich dewastacji w mieście. Do tej sytuacji doszło w sobotę około 23:00 niedaleko rynku, na ulicy Zamkowej.

Jeden z lokalnych przedsiębiorców przeznaczył tysiąc złotych na nagrodę dla osoby, która wskaże wandala niszczącego zabytki Głogówka. Kolejny tysiąc złotych nagrody wyłoży sam burmistrz miasta.

- Drodzy Państwo, prezentuję filmik ze sprawcą aktów wandalizmu na terenie naszego miasta. Proszę szeroko udostępniać. Firma FHU HEDA Adam Heda zaoferowała nagrodę pieniężną w kwocie 1000 zł za ujawnienie tej osoby. Ja dokładam drugi tysiąc ze swoich prywatnych środków za informację o tożsamości wandala - poinformował na portalu Facebook burmistrz Głogówka, Piotr Bujak.

Od jakiegoś czasu mieszkańcy Głogówka zmagają się z aktami wandalizmu. Zarówno na budynkach prywatnych, jak i kamienicach należących do gminy ktoś wypisuje wulgarne hasła. Świadkowie zdarzenia wskazują na mężczyznę w średnim wieku o krępej budowie ciała, we włosach spiętych w kucyk.reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-06-30 19:01:41 [31.0.45.*] id:1599087  
megapancio: Napisała postów [264], status [maniak] Reputacja
Brawo Piotr

Nick:
Treść:
2020-06-30 15:52:13 [83.30.21.*] id:1599079  
Barti: Napisał postów [286], status [maniak] Reputacja
Budynek, po którym bazgroli sprayem uwidoczniony na wspomnianym wyżej monitoringu sprawca, nie wygląda na zabytkowy. Jednak mimo wszystko należy schwytać wandala i odpowiednio go za to ukarać. Skoro podobne akty wandalizmu dotykają też inne budynki w tej miejscowości, w tym i zabytkowe to rzeczywiście niewykluczone, że sprawcą ich wszystkich może być ta sama osoba. Być może rzeczywiście ta widoczna na monitoringu.

Nick:
Treść: