• 0
0
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1292
  • Dodano: 2020-06-26 / 17:21
  • Komentarzy: 1

Poszukiwany zakończył podróż tuż pod komendą

 
 
Poszukiwany zakończył podróż tuż pod komendą

(Fot. Archiwum)

Zastępca komendanta policji w Kędzierzynie-Koźlu był już po służbie. W autobusie, którym jechał, zauważył poszukiwanego 24-latka. Podkomisarz Przemysław Gołkowski natychmiast podjął interwencję i zatrzymał mężczyznę. Wysiadł z nim na najbliższym przystanku - tuż przy kędzierzyńskiej komendzie. Tam poszukiwany zakończył swoją podróż. Ciążą na nim zarzuty za kradzieże, włamania i posiadanie narkotyków.

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu był już po służbie. Wracając do domu zauważył w autobusie poszukiwanego mężczyznę. Podkomisarz Przemysław Gołkowski natychmiast podjął interwencję i zatrzymał 24-latka. Jego podróż zakończyła się pod komendą. Zaskoczony całą sytuacją mężczyzna został doprowadzony do jednostki. W trakcie dalszych czynności policjanci znaleźli jeszcze przy nim kilka gramów amfetaminy.

To nie jedyny czyn, za który będzie odpowiadał mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna jest także podejrzany o dokonanie kradzieży z włamaniem. Funkcjonariusze ustalili, że 24-latek na początku roku miał włamać się do czterech maszyn budowlanych i skraść z nich łącznie 320 litrów oleju napędowego.

Mężczyzna został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-06-26 18:48:25 [185.117.84.*] id:1598881  
jarekzopola: Napisał postów [639], status [starszy pismak] Reputacja
zastepca komendanta jezdzi autobusem ?? i aresztuje ?? awans natychmiastowy mu dac niech najlepiej tego "nieroba" ziobbro zastapi :DDD

Nick:
Treść: