• 0
0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2561
  • Dodano: 2020-06-24 / 18:30
  • Komentarzy: 1

Zatrzymany za kradzież na budowie

 
 
Zatrzymany za kradzież na budowie
 <i>(KPP Głubczyce)</i>

(KPP Głubczyce)

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu wartego ponad 10 000 złotych. Trop zaprowadził ich na teren powiatu nyskiego. To tam były ukryte elektronarzędzia, które kilka dni wcześniej zostały skradzione z terenu budowy w Głubczycach. Odzyskane przez policjantów mienie wróciło do pokrzywdzonego.

Na początku czerwca do policjantów wpłynęło zgłoszenie o kradzieży sprzętu z terenu budowy w Głubczycach. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że zostały skradzione elektronarzędzia o wartości ponad 10 000 złotych.

Kryminalni, po tym jak zajęli się tą sprawą, szybko ustalili, że zamieszany w kradzież może być 39-letni mężczyzna, który zamieszkuje powiat nyski. Z zebranych informacji wynikało, że skradziony sprzęt może być ukryty w miejscu zamieszkania podejrzanego. Po zebraniu wystarczających informacji policjanci pojechali pod wytypowany adres do jednej z miejscowości w okolice Nysy. W mieszkaniu zastali 39-latka, a już chwilę później w toku prowadzonego przeszukania kryminalni znaleźli sprzęt pochodzący z kradzieży.

Szybkie działania funkcjonariuszy doprowadziło do odzyskania sprzętu przed jego dalszą sprzedażą. Skradziony sprzęt trafił już do właściciela. Podejrzany 39-latek został zatrzymany, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-06-25 11:17:26 [165.225.72.*] id:1598843  
dontomasso: Napisał postów [3405], status [VIP] Reputacja
ten sprzet ma byc warty 10.000 zl? to jakas kpina!!! stare hiltowki ktore juz wczesniej zostaly zwedzone w niemczech albo austrii bo malo kogo stac na taki sprzet zeby kupic

Nick:
Treść: