• 0
0
  • Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1751
  • Dodano: 2020-06-16 / 12:23
  • Komentarzy: 0

Kibice wracają na Oleską!

 
 
Kibice wracają na Oleską!

(Fot. Dżacheć)

Pierwszeństwo jednak będą mieć karnetowicze

Zgodnie z ogłoszeniem decyzji prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka, kibice nareszcie będą mogli wspierać swoje drużyny z trybun. Niestety, liczba osób, która dostąpi tego zaszczytu, będzie ograniczona. Na stadionie Odry Opole frekwencja wyniesie maksymalnie 25% pojemności stadionu, a jako pierwsi zadeklarować się mogą kibice, którzy wykupili sezonowe karnety, a następnie pozostała liczba biletów będzie dostępna w otwartej sprzedaży na stronie internetowej.

W związku z czym, klub prosi o kontakt z klubem wszystkich karnetowiczów, z informacją o potwierdzenie lub rezygnację z miejsca na stadionie w najbliższym spotkaniu opolskiej ekipy poprzez kontakt:

- mailowy: m.winsze@odraopole.pl
- telefoniczny: +48 516 611 327

Przedstawiciele Odry zastrzega również, że miejsce z karnetu może się finalnie różnić, z powodu obostrzeń i zaleceń Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Najbliższe spotkanie dobędzie się na Oleskiej już 19 czerwca o 20:10, gdzie Opolanie zmierzą się z Chrobrym Głogów, jednakże wcześniej już dziś powalczą w Nowym Sączu, początek spotkania 20:40.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".