• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3295
  • Dodano: 2020-06-05 / 12:12
  • Komentarzy: 3

  Wielkie otwarcie: pierwsze na świecie biuro Franczyzy 2.0 już działa

  Wielkie otwarcie: pierwsze na świecie biuro Franczyzy 2.0 już działa

  (Fot. Dżacheć)

  Data 03.06.2020. zapisze się na kartach historii. Tego dnia w Opolu odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego na świecie biura Franczyzy 2.0. - przełomowego na skalę globalną modelu biznesu. W ramach franczyzy biuro będzie wspomagać budowę światowej infrastruktury Smart Station, urządzenia, które zrewolucjonizuje i poprawi jakość codziennego życia obywateli miast i gmin.


  Twórcy Smart Station wierzą, że ich urządzenie będą kupować wybitni i postępowi włodarze miast i biznesmeni. Firmy i samorządy, które rozumieją, że cyfryzacja jest globalnym trendem, którzy dbają o rozwój i dają innym przykład. Ludzie, którzy są zawsze w awangardzie zmian na lepsze. Smart Station to produkt dla ludzi z wizją i rozmachem.


  2,5 - metrowa Smart Station na każdej ulicy w Polsce, Europie i na świecie. Już wkrótce taki widok będzie codziennością, to już zaczęło się dziać - twierdzi Bogdan Bielawski, Global Project President (GPP) - Smart Cities Incubator będzie instalować w całej Polsce Smart Station, urządzenia, które swoją funkcjonalnością zrewolucjonizują przepływ informacji we wszystkich obszarach naszego życia.


  Ograniczenia dla naszej stacji niemal nie istnieją - mówi Marcin Zieliński, dyrektor projektu Smart Cities. - Smart Station daje użytkownikom darmowe Wi-Fi LTE, możliwość ładowania telefonu (indukcyjnie lub przez USB) oraz bezpośredni dostęp do Internetu za pomocą dotykowego ekranu. Jednak to tylko funkcje podstawowe. Nowoczesna technologia zastosowana w naszym urządzeniu jest tak zaawansowana, że wielu klientów, np.: banki, urzędy, stadiony, sklepy, restauracje, stacje benzynowe, a także szkoły czy przedszkola, chcą oprzeć swoje systemy bezpieczeństwa o możliwości jakie oferuje Smart Station - podkreśla dyrektor Zieliński, dodając, że włodarze jednostek samorządu terytorialnego, mogą dzięki Smart Station przeprowadzić rewolucję cyfrową w swojej miejscowości - Każdy kto postawi nasze stacje u siebie, będzie mógł z dumą powiedzieć - zastałem swoją miejscowość analogową, pozostawiam Wam cyfrową - uważa dyrektor.


  Stacja umożliwia zainstalowanie w niej dowolnej aplikacji, jak również możliwość uzyskania informacji turystycznych, miejskich czy handlowo - usługowych. Dostęp do całej biblioteki jest możliwy zarówno za pośrednictwem dotykowego ekranu urządzenia jaki i ze wszystkich smartfonów, które znajdują się w zasięgu 100 metrów od Smart Station. To przełom w dziedzinie dzielenia się informacją. Smart Station, dzięki swoim możliwościom, jest też interaktywnym drogowskazem, który może wysłać zaproszenie do odwiedzenia danego miejsca wszystkim lub tylko dedykowanej grupie odbiorców. To rewolucja na rynku marketingu i przeniesienie reklamy dedykowanej z poziomu internetu do rzeczywistego świata. To kolejny krok w przyszłość, dający olbrzymie możliwości i redukujący koszty. Biznes stosujący tego typu rozwiązania optymalizuje efekt pozostawiając konkurencję w tyle.


  Smart Station można też wyposażyć w moduł z podajnikiem na wodę. Co ciekawe, korzystać mogą z niego nie tylko ludzie, ale także zwierzęta. Oprócz klasycznego kranika umieszczonego na górze, podajnik ma również komorę na dole, z której mogą korzystać spragnione psy i koty. W coraz bardziej upalne lata tego typu rozwiązanie jest coraz bardziej pożądane w mieście. Szczególnie w parkach i na placach zabaw. Podajnik jest wyposażony w specjalne rozwiązanie techniczne sprawiające, że woda z niego jest zawsze świeża i zdatna do picia.


  Smart Station może być wzbogacony również o moduł umożliwiający ładowanie samochodów elektrycznych i rowerów. To nie tylko wielki ukłon w stronę mieszkańców czy klientów, ale również promowanie ekologicznych rozwiązań. Samochody elektryczne to przyszłość, a rozwiązanie proponowane przez Smart Cities to wyjście tej przyszłości naprzeciw.


  Oprócz wymienionych powyżej funkcji podstawowych, Smart Station oferuje olbrzymi wachlarz rozwiązań dodatkowych, które na życzenie klienta mogą zostać zainstalowane w urządzeniu. Dzięki rozwiązaniom technologicznym, jakie ma Smart Station, można przeprowadzić szereg badań: między innymi badania ruchu, badania publiczne, społeczne czy marketingowe. Urządzenie pozwala też na zainstalowanie panelu do płatności zbliżeniowej. 32 calowy monitor umożliwia prowadzenie marketingu outdoorowego. Smart Station może być wyposażony w kamery monitoringu obejmujące 360 stopni, łącznie z oprogramowaniem rozpoznającym twarz, jak również wzbogacony o alkomat czy czujnik smogu, który na bieżąco wyświetla na monitorze jakość powietrza w okolicy. Dzięki zastosowaniu technologii GMS, klienci mają dostęp również do funkcji SMS, PUSH i MMS. System LoRa pomoże zlokalizować zagubionego psa czy kota, samochód, a nawet kluczyki i to z dokładnością do kilku centymetrów.


  Co najważniejsze, wszystkie te możliwości można mieć w jednym urządzeniu, bez konieczności zamawiania każdego z rozwiązań oddzielnie. Smart Station to przyszłość zarówno w dziedzinie zarządzania miastem jak i biznesem przyszłość, którą tworzymy już dziś. Ty również możesz przyczynić się do jej urzeczywistnienia.


  Smart Station jest najlepszą, a przy tym najtańszą technologią w tym obszarze. Jej wyjątkowość wiąże się nie tylko z walorami funkcjonalności lecz sięga dużo dalej. Smart Station obok wszystkich korzyści dla społeczeństwa oraz możliwości optymalizacji zasobowej w oparciu o przetwarzanie danych jest także przełomowym narzędziem inwestycyjnym o ponadprzeciętnej stopie zwrotu - ROI sięgającym tysięcy procent.


  Smart Station to przełom w obszarze technologii, cyfryzacji podnoszącej jakość życia, optymalizacji zasobów, udogodnień życiowych czy inwestycji. To tylko wycinek korzyści, które czynią przedsięwzięcie bezkonkurencyjnym.


  Zapraszamy do współpracy: ludzi z wizją, włodarzy i przedsiębiorców zainteresowanych przełomową technologią, a także osoby zainteresowane współpracą partnerską o ogromnym potencjale dochodu bez własnej inwestycji. Zapraszamy również inwestorów zainteresowanych Franczyzą 2.0 - będącą jednym z najefektywniejszych narzędzi inwestycyjnych na dzisiejszym rynku oraz do odwiedzenia pierwszego na świecie franczyzowego biura Smart Station w Opolu, kontakt: Wrocławska 64, tel. 692 789 539

  Więcej o projekcie: smartcities.pl
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-06-06 19:01:45 [83.30.46.*] id:1598065  
  dzony: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
  PORAŻKA kapitalizmu a Smieciom pomysłu życzę zagładę okrutną ze czasów Auschwitz!

  Nick:
  Treść:
  2020-06-06 09:30:44 [37.30.25.*] id:1598055  
  neon: Napisał postów [2280], status [Szycha] Reputacja
  Prima aprilis.

  Nick:
  Treść:
  2020-06-05 17:46:03 [188.123.205.*] id:1598045  
  ombre: Napisał postów [18546], status [VIP] Reputacja
  Pamiętaj by nigdy nie pozwolić by aplikacje rządziły twoim życiem i mówiły ci co masz robić.To tip dla myślących głupi niech sobie czipa wszczepią i kod kreskowy wytatuują to będzie im ułatwiało życie.

  Nick:
  Treść: