• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 8683
  • Dodano: 2020-06-04 / 20:30
  • Komentarzy: 2

Drugi sezon serialu Szadź będzie kręcony w Opolu? Trwają rozmowy miasta w tej sprawie

 
 
Wiemy już, że rozpoczęły się prace nad scenariuszem drugiego sezonu serialu "Szadź". W pierwszych siedmiu odcinkach mogliśmy podziwiać wątki nagrywane na ulicach Opola. Jest prawdopodobieństwo, że i kolejne odcinki będą miały tło stolicy polskiej piosenki.


Serial "Szadź" możemy na tę chwilę zobaczyć jedynie na serwisie Player.pl, bardziej cierpliwi muszą poczekać na jesienną ramówkę TVN, gdzie raz w tygodniu poznamy losy głównych bohaterów serialu.

- Serial trzyma w napięciu, ma świetnie dobranych aktorów i bardzo interesującą fabułę. Nam ten serial się podoba, zbieramy też dużo pozytywnych opinii ze strony widzów, którzy już ten serial oglądali. Poprzez udział w tym projekcie mamy możliwość zaprezentować te miejsca w Opolu, które są najbardziej atrakcyjne dla mieszkańców. Mowa tutaj o rynku, kamieniczkach, liczmy, że dzięki temu do Opola przyjedzie jeszcze więcej turystów, a mieszkańcy będą mieli możliwość zaobserwować swoje miasto w serialu - mówi Łukasz Śmierciak, naczelnik Działu Promocji miasta Opola.Opolanie zwracają uwagę na świetną grę aktorską zarówno Macieja Stuhra jak i Aleksandry Popławskiej. - Maciej Stuhr jest rozpoznawalny i lubiany. Mieliśmy się o tym okazję przekonać w momencie realizacji filmu w Opolu. W zdecydowanej większości mieszkańcy byli zainteresowani osobą Macieja Stuhra, a zaangażowanie aktorów jest jednym z najważniejszych atutów serialu, a to może się bardzo pozytywnie przełożyć na wizerunek naszego miasta - mówi Łukasz Śmierciak.

- Obejrzałem wszystkie wypuszczone na tę chwilę odcinki Szadzi. Serial trzyma w napięciu , zdecydowanie da się rozpoznać Opole wśród kręconych scen. Opole jest idealnym miejscem na serial kryminalny - mówi Damian z Opola.

Władze miasta są zainteresowane drugą częścią Szadzi. Realizacja będzie natomiast zależeć od dostępnych środków finansowych. - Współpraca ze stacją i producentem serialu układała się bardzo dobrze. Są duże szanse, że współpraca będzie kontynuowana. Obecnie trwają rozmowy w tym temacie - zdradza Łukasz Śmierciak.

Zdjęcie (1/19)

(Fot. materiały prasowe TVN)

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-06-04 21:02:28 [185.127.20.*] id:1598020  
Pedro: Napisał postów [7030], status [VIP] Reputacja
Mam nadzieję że w Netflix albo HBO GO będzie można obejrzeć. Popławska daje radę w takich serialach jak Wataha, Kobiety mafii to i mam nadzieję że w tym nie zawiedzie.

Nick:
Treść:
2020-06-04 20:35:06 [31.60.50.*] id:1598019  
liberty: Napisał postów [2083], status [Szycha] Reputacja
Fajnie niech kreca w Opolu.Czemu nic nie ma na temat czy szukają jakichs statystów i epizodów? Serial to nie tylko dwoje aktorów w roli głównej...

Nick:
Treść: