• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3906
  • Dodano: 2020-05-29 / 22:27
  • Komentarzy: 1

  Dachujący samochód uszkodził słup energetyczny w Tarnowie Opolskim

  Dachujący samochód uszkodził słup energetyczny w Tarnowie Opolskim
   <i>(Fot. Dżacheć)</i>

  (Fot. Dżacheć)

  Kilka minut przed 18:00 w piątek doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego w Tarnowie Opolskim. Konieczna była interwencja pogotowia energetycznego.


  W piątek 29 maja o godzinie 17:55 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Tarnowie Opolskim przy ulicy Nakielskiej. Jak ustaliły pracujące na miejscu służby, kobieta która jechała samochodem marki Ford Mondeo straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi uderzając w słup energetyczny, a następnie auto dachowało.

  - Po dotarciu na miejsce i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpiliśmy do udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która opuściła pojazd o własnych siłach. Następnie została przebadana przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego i nie wymagała hospitalizacji. Dodatkowo pomogliśmy przybyłemu na miejsce wypadku pogotowiu energetycznemu bezpiecznie sprowadzić złamany słup energetyczny na ziemię - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Tarnowie Opolskim.

  Na miejscu interweniowały w sumie trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz medycy. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-05-30 09:50:57 [188.146.37.*] id:1597813  
  neon: Napisał postów [2280], status [Szycha] Reputacja
  Mogła "komurka" zadzwonić na tylnym siedzeniu!

  Nick:
  Treść: