• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1927
  • Dodano: 2020-05-28 / 09:55
  • Komentarzy: 0

Uwaga piesi i kierowcy! Utrudnienia na ulicy Plebiscytowej w Opolu

 
 
Uwaga piesi i kierowcy! Utrudnienia na ulicy Plebiscytowej w Opolu
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Drogowcy rozpoczęli remont ulicy Plebiscytowej w Opolu, co wiąże się z utrudnieniami w centrum miasta. Jak zapowiada Miejski Zarząd Dróg w Opolu, remont potrwa najbliższe dwa tygodnie.


Prace drogowe rozpoczęły się w czwartek 28 maja. Zmotoryzowani właściciele musza liczyć się z utrudnieniami, w tym dłuższym dojazdem do domu czy pracy. Na oznakowanie muszą zwrócić uwagę również piesi, szczególnie ci spacerujący w okolicach remontowanej jezdni.

- Dziś (czwartek 28 maja) ruszamy z remontem ulicy Plebiscytowej na odcinku od okolic przejścia dla pieszych na wysokości ulicy Drzymały do skrzyżowania z ulicą 1go Maja. Jako pierwszy będzie remontowany prawy pas - informuje Adam Leszczyński, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Opolu.

Kierowcy, którzy z ulicy Plebiscytowej będą potrzebowali skręcić w prawo, muszą wykonać manewr ze środkowego pasa jezdni. - W dalszych etapach będziemy kolejno remontować środkowy pas i na koniec lewy. Utrudnienia potrwają około 2 tygodnie. W czasie remontu zamknięte będzie przejście dla pieszych na Plebiscytowej przy skrzyżowaniu z 1go Maja, za utrudnienia przepraszamy - dodaje Adam Leszczyński.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".