• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3897
  • Dodano: 2020-05-26 / 17:01
  • Komentarzy: 0

  Wypadek na strzeleckim odcinku A4. Lądował śmigłowiec LPR

  Wypadek na strzeleckim odcinku A4. Lądował śmigłowiec LPR
   <i>(Fot. OSP Wysoka)</i>

  (Fot. OSP Wysoka)

  Autostrada A4 na wysokości Strzelec Opolskich była zablokowana w obu kierunkach na czas lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zadysponowanego do wypadku. Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Katowic.


  We wtorek 26 maja o godzinie 14:43 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na 267 kilometrze autostrady A4.

  Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb ratunkowych wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot z nieustalonych przyczyn uderzył w tył ciężarówki po czym wjechał do rowu.

  Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowanego kierowcę do szpitala. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustala policja

  Przyczyny wypadku ustala policja.

  Do działań ratunkowych zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Strzelce Opolskie oraz dwa zastepy strażaków ochotników z OSP Wysoka, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, Zespół Ratownictwa Medycznego i policję.

  Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Katowic był wstrzymany. W momencie lądowania i startu śmigłowca autostrada była zablokowana w obu kierunkach. Około 16:30 ruch został przywrócony i odbywa się bez utrudnień.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".