• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3067
  • Dodano: 2020-05-21 / 12:11
  • Komentarzy: 0

Zderzenie 3 pojazdów na ulicy Krzanowickiej. Jedna osoba w szpitalu

 
 
Zderzenie 3 pojazdów na ulicy Krzanowickiej. Jedna osoba w szpitalu

(Fot. Dżacheć)

Sporo pracy mają dziś opolskie służby ratunkowe na drogach. W czwartek przed 10:00 doszło do zderzenia trzech pojazdów w Opolu-Czarnowąsach. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.


Informacja o zdarzeniu na ulicy Krzanowickiej w Opolu wpłynęła do służb ratunkowych w czwartek 21 maja o 9:40.

- Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że kierujący Porsche 63-latek najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył Seata, którym kierowała 26-latka. Następnie Seat siłą odrzutu uderzył w Volvo za kierownicą którego siedziała 33-letnia kierująca. Na skutek zdarzenia kierująca Seatem 26-latka została przewieziona do szpitala na badania. Droga w kierunku Dobrzenia jest zablokowana, odbywa się ruch wahadłowy - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Od wyników badań poszkodowanej 26-latki będzie zależało, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek czy kolizja.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".