• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5181
  • Dodano: 2020-05-20 / 19:54
  • Komentarzy: 2

Autobus z pasażerami miał zostać ostrzelany z wiatrówki? Policja bada sprawę

 
 
Autobus z pasażerami miał zostać ostrzelany z wiatrówki? Policja bada sprawę
 <i>(Fot. MZK Nysa)</i>

(Fot. MZK Nysa)

Autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie został zniszczony. Nyski MZK twierdzi, że ktoś strzelał w pojazd z wiatrówki. Policja bada sprawę.


- Wczoraj po godzinie 21 w okolicach ulic Grodkowska/Złotogłowicka ktoś z wiatrówki ostrzelał autobus komunikacji miejskiej. W wyniku zdarzenia Miejski Zakład Komunikacji poniósł stratę w postaci rozbitej szyby. Na szczęście pasażerom nic się nie stało. Sprawa została zgłoszona na Policję. Jeśli masz jakąś wiedzę na ten temat prosimy o zgłoszenie tego faktu na Komendę Powiatową Policji w Nysie. Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem - czytamy w dzisiejszym wpisie na Facebooku MZK w Nysie.

- Kierowca usłyszał trzask, ale musiał być skupiony na prowadzeniu pojazdu. Poza tym jest to szyba tylna i o tej porze - a było po godz. 21.00 - nie miał szans zauważyć tego, co się stało. Zauważył to po powrocie na zajezdnię - mówi dla portalu Nowinynyskie prezes MZK Piotr Janczar.

Jak informuje rzecznik nyskiej policji, sprawa nie została zgłoszona w momencie, kiedy autobus z pasażerami został "ostrzelany".

- Zawiadomienie o takim zdarzeniu wpłynęło z Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nysie do Komendy Powiatowej Policji w Nysie w środę 20 maja. Policjanci dopiero będą ustalać w jaki sposób doszło do zdarzenia i czy faktycznie ktoś bezpośrednio przyczynił się do powstania uszkodzeń szyb pojazdu. Nie mamy na tę chwilę dowodów, by stwierdzić, że do autobusu jakakolwiek osoba mogła strzelać z wiatrówki. Policjanci przystąpią do czynności, które mają na celu ustalić przebieg i szczegóły wczorajszego zdarzenia - mówi asp. Magdalena Skrętkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nysie.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2020-05-21 08:00:27 [83.22.157.*] id:1597514  
przemo_opole: Napisał postów [32], status [rozkręca się] Reputacja
Miau, miau... Kota macie w redakcji? Nie kopiujcie od innych tego bezsensownego określenia "miał"...

Nick:
Treść:
2020-05-20 21:37:41 [5.173.65.*] id:1597512  
tippmann: Napisał postów [5942], status [VIP] Reputacja
florian ty nyski debilu

Nick:
Treść: